Organizacja dwóch jednodniowych konferencji – 2 części
Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00330229
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-02 08:28
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5262380101
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie organizowania seminariówUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówUsługi świadczone przez autorów
Wykonawcy
2 przyznane
RAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
65 890 PLNRAFAŁ GORCZOWSKIWarszawa, PL
65 890 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.