Przebudowa drogi powiatowej nr 2123E w miejscowości Pasieka w zakresie budowy pobocza utwardzonego
GMINA ŻYCHLIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00330402
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00330402/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-02 09:22
- Lokalizacja
- Żychlin, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-842ca544-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7752406961
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00330402 z dnia 2022-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2123E w miejscowości Pasieka
w zakresie budowy pobocza utwardzonego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŻYCHLIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015514
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Barlickiego 15
1.5.2.) Miejscowość: Żychlin
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-320
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 351 20 32
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminazychlin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.gminazychlin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2123E w miejscowości Pasiekaw zakresie budowy pobocza utwardzonego
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-842ca544-1897-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330402
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002190/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 2123E w miejscowości Pasieka w zakresie budowy pobocza utwardzonego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300557/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BPI.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Numeracja zgodna z SWZ
5.1. Przedmiotem zamówienia publicznego są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi powiatowej nr 2123E w miejscowości Pasieka w zakresie budowy pobocza utwardzonego na odcinku od istniejącego ciągu pieszego do granicy gminy Żychlin w zakresie wykonania nowych poboczy z kostki betonowej tj.:
5.1.1. wykonanie konstrukcji podbudowy poboczy,
5.1.2. wykonanie nawierzchni poboczy,
5.1.3. wykonanie renowacji istniejących rowów przydrożnych,
5.1.4. wykonanie oznakowania pionowego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projekcie budowlanym, szczegółowej specyfikacji technicznej oraz stałej organizacji ruchu stanowiących Załączniki jn. do SWZ.
5.2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określają niżej wymienione dokumenty:
a) Projekt budowlany– (Załącznik nr 11 do SWZ),
b) Szczegółowa specyfikacja techniczna - (Załącznik nr 8 do SWZ),
c) Stała organizacja ruchu – (Załącznik nr 12 do SWZ),
d) Przedmiar robót - materiał pomocniczy (Załącznik nr 13 do SWZ),
5.3. Ilekroć w niniejszej SWZ wraz z załącznikami jest mowa o materiałach lub wyrobach z podaniem znaków towarowych, patentów, nazw własnych, pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane od konkretnego wykonawcy oraz odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych to przyjmuje się, że wskazaniom takim towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Oznaczenia te służą wyłącznie do opisania minimalnych parametrów technicznych, które powinny spełniać te produkty. Zamawiający za produkt równoważny będzie uznawał towar o nie gorszych parametrach technicznych i użytkowych niż wskazane w opisie przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W dniu 30.08.2022 r. przed otwarciem ofert, Zamawiający zamieścił na stronie internetowej prowadzonego postępowania - https://miniportal.uzp.gov.pl/ informację o kwocie, jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 340.000 zł brutto.W niniejszym postępowaniu złożono 1 ofertę:
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „HYDROBUD” Paweł Złotowski, 99-300 Kutno, cena oferty brutto 561.672,28 zł
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.
Cena w złożonej ofercie w niniejszym postępowaniu nie mieści się w limicie ustalonym przez Zamawiającego, a Zamawiający tego limitu nie zmieni. W tej sytuacji zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania bez konieczności badania i oceny ofert w celu wyboru oferty najkorzystniejszej .
| 2022-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |