Przebudowa drogi powiatowej nr 2160P w m. Kąpiel – budowa chodnika
POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00330587
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00330587/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-02 10:12
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-53b57717-1558-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 7842000530
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00330587 z dnia 2022-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi powiatowej nr 2160P
w m. Kąpiel – budowa chodnika
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY ZARZĄD DRÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631276972
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleje Władysława Stanisława Reymonta 32
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzd@powiat-gniezno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-gniezno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
drogownictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi powiatowej nr 2160Pw m. Kąpiel – budowa chodnika
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-53b57717-1558-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330587
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00148960/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.21 Przebudowa drogi powiatowej nr 2160P w m. Kąpiel – budowa chodnika
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00295144/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DT.3921.18.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
- Przebudowa drogi powiatowej nr 2160P w m. Kąpiel – budowa chodnika
Zakres robót:
1. Wykonanie konstrukcji chodnika z o nawierzchni z kostki betonowej gr. 6cm 467,3m2
2. Wykonanie obrzeży 8x30x100 na ławach C12/15 z oporem 241,0m
3. Wykonanie krawężników 15x22x100 na ławach C12/15 z oporem wraz z odcięciem istniejącej nawierzchni bitumicznej
4. Wykonanie ścieków przykrawężnikowych 2-rzędowych z kostki betonowej gr. 8cm na ławach C12/15
5. Wykonanie zjazdów o nawierzchni z kostki betonowej gr. 8cm
6. Wykonanie wpustów ulicznych - studzienka wpustowa bet. 500, H=1,5m, pierścień odciążający, krata klasy D400, przykanalik 160mm SN12 PVC lity, wylot prefabrykowany żelbetowy na ławie betonowej C12/15 gr. 15cm
7. Wykonanie ścieku podchodnikowego z koryt betonowych 50x60x15 na ławie betonowej C12/15 gr. 10cm
8. Wykonanie poboczy utwardzonych z KŁSM 0/31,5mm gr. 15cm 31,0m2
9. Wykonanie przepustu rurowego PP SN8 300
10. Wykonanie regulacji wysokościowej zjazdów kruszywem 0/31,5mm gr. 20cm
11. Plantowanie terenu 310,0m2
12. Humusowanie wraz z obsiewem gr. 10cm
13. Regulacja istn. elementów uzbrojenia terenu
- skrzynki na zasuwach – 3 szt.
- studnia kablowa teletechniczna – 1 szt.
14. Wykonanie oznakowania pionowego
- słupki proste – 2szt.
- słupki wysięgnikowe – 3 szt.
- znaki nowe ( folia II-gen, S ) – 5szt.
- znaki do likwidacji – 1 szt.
15. Oznakowanie poziome – cienkowarstwowe 23,9m2
16. Przebudowa rowów odparowujących 186,0m
17. Wykonanie płytek ostrzegawczych z guzami 35x35 na przejściu dla pieszych = 8,0mb = 3,0mb
Materiały (kostka, krawężnik, opornik, obrzeże) są dostarczone franco budowa.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34953300-5 - Chodniki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, która zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |