Zagospodarowanie terenu przy SP nr 23 w Rzeszowie przy ul Pelczara 3.

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00330722
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00330722/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-02 10:48
Lokalizacja
Rzeszów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0a6a45fe-f60c-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8133734188
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem drógRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie gazociągów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00330722 z dnia 2022-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu przy SP nr 23 w Rzeszowie przy ul Pelczara 3.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000650614

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Rzeszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 35-064

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.erzeszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.erzeszow.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zagospodarowanie terenu przy SP nr 23 w Rzeszowie przy ul Pelczara 3.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0a6a45fe-f60c-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00330722

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00006583/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Roboty budowlane polegające na budowie miejsc postojowych i remoncie chodnika w głównym ciągu komunikacyjnym przy Szkole Podstawowej nr 23 przy ul.Pelczara w Rzeszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00225823/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-A.271.43.136.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zagospodarowanie terenu przy Szkole Podstawowej nr 23, ul. Pelczara 3 w Rzeszowie.
Przedmiotem zamówienia są niżej wymienione roboty budowlane.
Zakres zamówienia obejmuje wszystkie niezbędne prace na podstawie dokumentacji załączonej do OPZ.
Zakres zamówienia:
- rozbiórka konstrukcji istniejącej wiaty śmietnikowej
- rozbiórka niezbędnych elementów zagospodarowania terenu (m.in. chodników i zjazdów z kostki brukowej betonowej, płyt betonowych, mieszanki mineralno – bitumicznej, krawężników, obrzeży)
- wymiana elementów odwodnienia
- wymiana gazociągu
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej wraz z podbudową na drodze dojazdowej, placu manewrowym, chodniku)
- wykonanie wiaty śmietnikowej stalowej
- niezbędne prace przygotowawcze oraz przy porządkowaniu terenu budowy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233250-6 - Roboty w zakresie nawierzchni, z wyjątkiem dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45000000-7 - Roboty budowlane

45231220-3 - Roboty budowlane w zakresie gazociągów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne:
Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 14.07.2022 r. w przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty tj : 1) ART-REM, Artur Ziemniak, 36-046 Zgłobień 522
2) F.H.U.A.S.BRUK Andrzej Słomiany 37-311 Wola Zarczycka 405D;
Wykonawca z najtańszą ofertą tj. ART - REM, w odpowiedzi na wezwanie z art. 224 ust. 1 w związku z art. 224 ust. 3, dotyczące wyjaśnień rażąco niskiej ceny poinformował, że jego oferta zawiera omyłkę, która jest wynikiem błędnego wpisania zaniżonej ceny. Oferta została odrzucona. Kolejny wykonawca wycenił swoją ofertę na kwotę 279 000,00 zł, Zamawiający na realizację zamówienia miał przeznaczone 178 000,00 zł. Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, w związku z tym zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania na wyżej wymienionej podstawie prawnej.
2022-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane