Dostawa amunicji strzeleckiej na potrzeby Izby Administracji Skarbowej w Gdańsku
Izba Administracji Skarbowej w Gdańsku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00330736
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-02 10:51
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5831237173
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Amunicja do broni palnej i amunicja bojowa
Wykonawcy
6 przyznanych
BOGUMIŁA POROWSKAKrotoszyn, PL
62 500 PLNANDRZEJ OZOROWSKI "MAGNUM"Poznań, PL
17 400 PLNANDRZEJ OZOROWSKI "MAGNUM"Poznań, PL
19 600 PLNBOGUMIŁA POROWSKAKrotoszyn, PL
62 500 PLNBOGUMIŁA POROWSKAKrotoszyn, PL
62 500 PLNBOGUMIŁA POROWSKAKrotoszyn, PL
50 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.