Usługa realizacji warsztatów dla osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym, w związku z realizacją projektu pn. „Razem możemy więcej!”

Toruńskie Centrum Usług Społecznych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00331061
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-02 12:02
Lokalizacja
Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
9562373254
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Wykonawcy

3 przyznane

MAREK KNIOŁAWyrzysk, PL
10 500 PLN
MAREK KNIOŁAWyrzysk, PL
10 500 PLN
EWELINA MAJDAWieluń, PL
9480 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.