Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
GMINA PIECKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442625
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442625/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-08-02 10:56
- Lokalizacja
- Piecki, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20eb6661-b066-42d4-b858-e42ec8cfb884
- Identyfikator
- 7422123183
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442625 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIECKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742758
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zwycięstwa 34
1.5.2.) Miejscowość: Piecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-710
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897422029
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@piecki.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.piecki.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gminapiecki1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20eb6661-b066-42d4-b858-e42ec8cfb884
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442625
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065509/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411204
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZK.271.2.11.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja obiektu istniejącej szkoły podstawowej w miejscowości Piecki, przy ul. Zwycięstwa 23, gmina Piecki, powiat mrągowski, woj. warmińsko-mazurskie pn. „Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach”.
4.2. Opis przedmiotu zamówienia: modernizacja obiektu istniejącej szkoły podstawowej w miejscowości Piecki. Wskazana szkoła to największa placówka edukacyjna na obszarze gminy składająca się z kilku połączonych ze sobą funkcjonalnie budynków. Zakres wymagający robót obejmuje:
1. Modernizację centralnego ogrzewania w części obiektu poprzez wymianę grzejników;
2. Wymianę stolarki drzwiowej w części obiektu;
3. Modernizację sanitariatów i pryszniców;
4. Remont podłogi w sali gimnastycznej;
5. Malowanie elewacji części obiektu.
Realizacja zadania ma na celu poprawę ogólnego stanu technicznego obiektu szkolnego oraz dostosowanie go do istniejących potrzeb użytkowych. Modernizacja starego systemu ogrzewania i stolarki drzwiowej ponadto obniży zużycie energii cieplnej w obiekcie oraz poprawi wydajność sytemu c.o. Remont podłogi w sali gimnastycznej oraz modernizacja sanitariatów i pryszniców ma na celu dostosowanie obiektu do aktywnego uprawiania sportu i stworzenia komfortowych warunków prowadzenia zajęć sportowych. Wskazane działania inwestycyjne umożliwią poprawę standardu technicznego obiektu będącego największą szkołą w gminie i poprawią estetykę systematycznie rewitalizowanego centrum Piecek.
4.3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje m.in.:
1) Modernizację centralnego ogrzewania w części obiektu, poprzez wymianę grzejników:
remont instalacji c.o. w bryle „A” i „B” – grzejniki stalowe CV 11 – 46 sztuk, grzejniki stalowe CV 22 – 97 sztuk, grzejniki stalowe CV33 – 46 sztuk.
2) Wymianę stolarki drzwiowej w części obiektu:
wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej wraz z ościeżnicami w bryle „A”, „B” i „C” – 98 sztuk.
3) Modernizację sanitariatów i pryszniców w bryle „A” i „C”.
4) Remont podłogi w sali gimnastycznej – 415,096 m2.
5) Malowanie elewacji części obiektu bryły „A” - 220,93 m2.
4.4. Szczegółowy zakres prac określony jest w :
1. Dokumentacji projektowej, składającej się z :
1) Projektu Architektoniczno-Budowlanego – przebudowa i termomodernizacja części budynku szkoły podstawowej w ramach zadania „ modernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach”, opracowanego przez Firmę Usługowo Handlową Edward Płocharczyk z Kosewa – zał. nr 10 do SWZ;
2) Projektu technicznego w zakresie budowy instalacji sanitarnych w Szkole Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach – zał. nr 11 do SWZ;
3) Przedmiaru robót - zał. nr 12 do SWZ;
Inwestycja realizowana będzie na podstawie Decyzji Nr 210/2024/Pki z dnia 27.06.2024 r. Starosty Mrągowskiego o udzieleniu pozwolenia na budowę w ramach zadania „Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach” na działce nr ewid. 148/1 obręb Piecki, gmina Piecki – zał. nr 13 do SWZ.
2. Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych – zał. nr 14 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych
45432114-6 - Roboty w zakresie podłóg drewnianych
45442110-1 - Malowanie budynków
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Podstawą prawną unieważnienia jest art. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, który stanowi, iż Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.”W przedmiotowym postępowaniu pn.: „Modernizacja Szkoły Podstawowej im. Karola Wojtyły w Pieckach” do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 31.07.2024 r. do godz. 11:00 nie wpłynęła żadna oferta.
Wobec powyższego należało unieważnić niniejsze postępowanie.
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |