Roboty budowlane polegające na remoncie budynku biurowego z zapleczem socjalnym polegającym na dociepleniu dachu, remoncie pomieszczeń i wymianie ogrzewania w ZDOO w Głodowie

Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Chrząstowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00331243
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00331243/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-02 12:39
Lokalizacja
Chrząstowo, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4c57c9a8-1a2f-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7861697911
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00331243 z dnia 2022-09-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie budynku biurowego z zapleczem socjalnym polegającym na dociepleniu dachu, remoncie pomieszczeń i wymianie ogrzewania w ZDOO w Głodowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Chrząstowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 30163140800022

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Chrząstowo 8

1.5.2.) Miejscowość: Chrząstowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: e.iciek@chrzastowo.coboru.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: chrzastowo.coboru.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.chrzastowo.coboru.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Badanie i rejestracja odmian roślin

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie budynku biurowego z zapleczem socjalnym polegającym na dociepleniu dachu, remoncie pomieszczeń i wymianie ogrzewania w ZDOO w Głodowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4c57c9a8-1a2f-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331243

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00043022/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont budynku administracyjnego z zapleczem socjalnym w ZDOO w Głodowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304734/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 10/ZP-S/2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest wykonanie robót remontowych budynku biurowego z zapleczem socjalnym o numerze inwentarzowym 023-001-003 Zakładu Doświadczalnego Oceny Odmian w Głodowie. Zakłada się wykonanie robót budowlanych remontowo-modernizacyjnych oraz wymianę wewnętrznych instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacji sanitarnej oraz wymianę kotła c.o. na pompę ciepła.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert, tj. do dnia 02.09.2022 r. do godziny 09:00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu (brak złożonych ofert).
2022-09-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane