Organizacja zagranicznego oraz krajowych wyjazdów studyjnych w ramach Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich
Świętokrzyski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Modliszewicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00331625
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-02 13:49
- Lokalizacja
- Końskie, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6581950099
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi biur podróży, podmiotów turystycznych i pomocy turystycznej
Wykonawcy
4 przyznane
BIS-POL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJASŁO, PL
121 250 PLNMAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL
11 450 PLNMAGDALENA SIŚKIEWICZKraków, PL
11 450 PLNSUN&MORE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczecin, PL
32 000 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.