Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach – etap III
GMINA GŁUSK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00331974
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00331974/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-02 15:14
- Lokalizacja
- Dominów, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1946ce7a-082b-11ed-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 9462579832
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00331974 z dnia 2022-09-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁUSK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019980
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Dominów
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-388
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 81-75-18-760
1.5.8.) Numer faksu: 81-75-18-650
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@glusk.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: glusk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1946ce7a-082b-11ed-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00331974
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023880/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00271461/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.14.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie realizowane jest w ramach Programu: Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
ustanowionego Uchwałą Rady Ministrów nr 84/2021 z dnia 1 lipca 2021 r.
. Inwestycja polega na rozbudowie istniejącego budynku szkoły o nową część dydaktyczną przeznaczoną dla oddziałów przedszkolnych i klas IV-VIII. Planowany jest budynek o dwóch kondygnacjach naziemnych, częściowo podpiwniczony, w technologii budownictwa pasywnego (w standardzie NF15), energooszczędny, zeroemisyjny z wykorzystaniem m.in. gruntowych pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych), o powierzchni użytkowej ok. 2 100 m2, z niezbędną infrastrukturą i wyposażeniem, dostosowany dla osób z niepełnosprawnościami, przeznaczony dla 220 dzieci.
W planowanym obiekcie przewidziano część dydaktyczną szkolną obejmującą 5 sal lekcyjnych, świetlicę szkolną, sale terapeutyczne i do zajęć indywidualnych z zapleczem sanitarnym, salę wielofunkcyjną do zajęć dodatkowych oraz 4 sale przedszkolne
z zapleczem sanitarnym i szatniowym, strefę kuchenną ze stołówką oraz zespół pomieszczeń technicznych i magazynowych. Zaplanowano również budowę boiska do piłki nożnej.
2. Przedmiotem zamówienia jest III etap inwestycji pn. Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach. Zakres robót budowlanych przewidzianych do wykonania w ramach etapu III obejmuje następujące roboty:
1) instalacja pomp ciepła z rozdzielnią, dolnym źródłem ciepła i odwiertami,
2) wewnętrzne instalacje elektryczne, teletechniczne, rozdzielnice (wszystkie nie wykonane w II etapie),
3) instalacje fotowoltaiczne,
4) tynki w miejscach bruzdowań, okładziny ścienne i malowanie z lakierem ochronnym,
5) parapety wewnętrzne,
6) posadzki z płytek gresowych i wykładziny PCV,
7) balustrady wewnętrzne i zewnętrzne,
8) daszki zewnętrzne i napis na elewacji,
9) zabudowy systemowe wc HPL,
10) sufity podwieszane kasetonowe,
11) armatura sanitarna,
12) obudowy grzejników,
13) okno podawcze, lustra,
14) stolarka drzwiowa wewnętrzna,
15) rolety okienne i siatki przeciw owadom,
16) boisko do piłki nożnej o nawierzchni trawiastej,
17) oświetlenie terenu,
18) utwardzenie terenu z kostki betonowej,
19) wiata śmietnikowa,
20) nawierzchnia trawiasta i nasadzenia,
21) ogrodzenie terenu, piłkochwyty,
22) mała architektura (ławki, kosze na śmieci).
4. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia wraz z warunkami technicznymi wykonania robót zawierają załączniki do SWZ tj.: dokumentacja projektowa (projekt budowlany
i techniczny), projekt robót geologicznych, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, pomocniczo przedmiar robót budowlanych.
Uwaga: dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik do SWZ obejmuje etap I, etap II i etap III inwestycji: Rozbudowa Szkoły Podstawowej w Prawiednikach.
9. Zamówienie musi być realizowane zgodnie z warunkami umowy, której wzór stanowi załącznik do SWZ i jest integralną częścią niniejszej dokumentacji, a zapisy w niej zawarte traktuje się jako warunki udzielenia zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45214200-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych ze szkolnictwem
45232460-4 - Roboty sanitarne
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne i prawne unieważnienia postępowaniaPostępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 z późń. zm.).
W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 08.08.2022 r. do godz. 12.00, do Zamawiającego nie wpłynęła żadna oferta.
W związku z powyższym Zamawiający postanowił unieważnić niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia zgodnie z ww. podstawą prawną, tj. z powodu nie złożenia żadnej oferty.
| 2022-09-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |