DZP.26.1.128.2022 Opracowanie dokumentacji technicznych i projektowych dla budynków administrowanych przez Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi w podziale na 4 części

Zarząd Lokali Miejskich

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00332506
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-05 09:42
Lokalizacja
Łódź, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7252122232
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

Wykonawcy

4 przyznane

PROGRESBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChrzanów, PL
11 992,5 PLN
WACŁAW KŁOPECKIŁódź, PL
17 343 PLN
PROGRESBUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄChrzanów, PL
11 992,5 PLN
MAREK MAJEWSKIŁódź, PL
47 970 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.