Remont schodów zewnętrznych budynku zabytkowego NOK w Nadarzynie
Gmina Nadarzyn
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00332562
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00332562/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-05 09:57
- Lokalizacja
- Nadarzyn, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-20858294-1ec3-11ed-acbd-46d0480cd9c4
- Identyfikator
- 5342254841
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00332562 z dnia 2022-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont schodów zewnętrznych budynku zabytkowego NOK w Nadarzynie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Nadarzyn
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269195
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mszczonowska 24
1.5.2.) Miejscowość: Nadarzyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-830
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@nadarzyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.nadarzyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://nadarzyn.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont schodów zewnętrznych budynku zabytkowego NOK w Nadarzynie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-20858294-1ec3-11ed-acbd-46d0480cd9c4
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00332562
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00309476/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZPiFZ.271.26.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych remontowych polegających na remoncie schodów zewnętrznych budynku zabytkowego NOK w Nadarzynie.
2. Szczegółowy zakres robót określa projekt techniczny, przedmiar robót oraz szczegółowa specyfikacja techniczna i obejmuje m in.:
1) remont schodów głównych i pochylni dla niepełnosprawnych, remont schodów głównych
do biblioteki, remont schodów tarasu zachodniego i tarasu wschodniego, remont opaski i cokołu wokół budynku;
2) skucie pozostałej istniejącej okładziny schodów, podjazdów i tarasów;
3) skucie i wyrównanie podłoża konstrukcyjnego;
4) oczyszczenie i zagruntowanie podłoża;
5) wykonanie nawierzchni z betonu barwionego i zacieranego na schodach, podjazdach i płytach tarasów;
6) impregnację powierzchniową nawierzchni betonowej gruntem silikonowym głęboko penetrującym,
7) odtworzenie uszkodzonych fragmentów elewacji zewnętrznej;
8) remont istniejących barierek zewnętrznych schodów, tarasów i pochylni oraz przebudowa barierki schodów do biblioteki publicznej.
3. Technologia realizacji uzgodniona z mazowieckim Wojewódzkim Konserwatorem Zabytków – beton barwiony wylewany monolitycznie, kolor Natural Szary z wykorzystaniem kruszywa drobnoziarnistego o maksymalnym uziarnieniu 8 mm.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowania zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2021 r. poz. 1129 ze zm.), ponieważ nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2022-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |