Modernizacja boiska szkolnego przy SP w Cerekwi

Gmina Zakrzew

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00332679
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00332679/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-05 10:30
Lokalizacja
Zakrzew, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4be777e6-187e-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
7962959318
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymiRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00332679 z dnia 2022-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja boiska szkolnego przy SP w Cerekwi

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zakrzew

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224077

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zakrzew 51

1.5.2.) Miejscowość: Zakrzew

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-652

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48 610 51 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zakrzew.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zakrzew.bip.gmina.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/649314

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja boiska szkolnego przy SP w Cerekwi

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4be777e6-187e-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00332679

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014132/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Modernizacja boiska szkolnego przy SP w Cerekwi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. na lata 2014 – 2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00304251/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.22.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 270928,97 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont boiska wielofunkcyjnego z nawierzchnią ze sztucznej trawy na działce nr 66/5- Obręb geodezyjny Kolonia Cerekiew.
Zakres robót
1) Rozebranie i utylizacja istniejącej nawierzchni boiska z trawy syntetycznej – 1275,00m2 i ogrodzenia z siatki metalowej 427,28 m2
2) Oczyszczenie betonowego podłoża, naprawa uszkodzeń – 1275,00m2
3) Wykonanie ogrodzenia z siatki propylenowej – piłkochwytu – 610,80 m2 . W ramach pracy należy podwyższyć istniejące słupy ogrodzeniowe o przekroju 80 x 80 mm do wysokości 4,00m z nakryciem ich daszkami. Wysokość podwyższenia = 1,20m.
4) Ułożenie nawierzchni z trawy syntetycznej, wielofunkcyjnej wys. 20 mm wypełnionej piaskiem – 1275,00m2; wykonanie linii boiskowych do piłki ręcznej i koszykowej.
5) Montaż nowych, aluminiowych bramek do piłki ręcznej – 2 szt
6) Wykonanie linii elektrycznej YAKY 4 x 25 – 45,00 m i montaż słupa oświetleniowego szt. 1
7) Montaż opraw oświetleniowych LED 3szt x 2 x 55W ( 2 sztuki jako wymiana istniejących opraw, jedna na nowym słupie.

Wymagany minimalny okres gwarancji jakości i rękojmi za wady 36 miesięcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212220-4 - Roboty budowlane związane z wielofunkcyjnymi obiektami sportowymi

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie prawne
Art. 255 pkt 3) Pzp, który stanowi „cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.

Uzasadnienie faktyczne
Przed otwarciem ofert zamawiający podał kwotę, którą zamierza przeznaczyć na realizację przedmiotowego zamówienia, tj. kwotę: 269000,00zł.

Do upływu terminu składania ofert, wpłynęło 3 oferty:
1. Eventeam Andrzej Latkowski 05-555 Tarczyn ul. Ziółkowskiego 14/3 lok. 11
Cena oferty brutto: 399750,00zł
2. Eventeam Andrzej Latkowski 05-555 Tarczyn ul. Ziółkowskiego 14/3 lok. 11
Cena oferty brutto: 399750,00zł
3. Konsorcjum firm:
Lider: HUBERTUS Anna Lutowska ul. M. Reja 10/ 20, 26-600 Radom
Partner: MJM-BUD Sp. z o.o. S. K. ul. Zakładowa 7, 26-670 Pionki,
Cena brutto: 291013,14 zł

Cena złożonych ofert przewyższa kwotę jaką zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 291013,14 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 399750,00 PLN

2022-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane