Dostawa wraz z montażem lamp solarnych – na terenie gminy Fabianki
Gmina Fabianki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00332825
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-05 11:17
- Lokalizacja
- Fabianki, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8882892245
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lampy i oprawy oświetleniowe
Wykonawcy
2 przyznane
SOLUMEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZajączkowo, PL
63 600 PLNSOLUMEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZajączkowo, PL
63 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.