Dostawa materiałów eksloatacyjnych do terapii nerkozastępczej na bazie systemu Multifiltrate oraz dostawa odczynników i materiałów da analizatowa parametrów krytycznych dla SPZZOZ Przasnysz
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W PRZASNYSZU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00332968
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-05 11:56
- Lokalizacja
- Przasnysz, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7611333881
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wyroby do terapii nerkowejOdczynniki laboratoryjne
Wykonawcy
4 przyznane
FRESENIUS MEDICAL CARE POLSKA - SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
198 396 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
158 679,08 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
158 679,08 PLNRADIOMETER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
158 679,08 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.