Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych dla Ośrodka Szkoleniowo-Wypoczynkowego Malinówka

Nadleśnictwo Ełk

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00332970
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2022-09-05 11:56
Lokalizacja
Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
8480005101
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewneProdukty zwierzęce, mięso i produkty mięsneProdukty mleczarskieNapoje bezalkoholoweRóżne produkty spożywcze

Wykonawcy

4 przyznane

SYLWIA CHUDZIŃSKAEłk, PL
14 105 PLN
'MONA-KONTRA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL
2064,25 PLN
'MONA-KONTRA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSuwałki, PL
2064,25 PLN
IGLOTEX DYSTRYBUCJA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSkórcz, PL
10 985,41 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.