Kompleksowa wymiana systemowych kaset podłogowych, gniazd elektrycznych i teletechnicznych.
Centrum Nauki Kopernik
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00442646
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00442646/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-08-02 11:00
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-898f6763-2d8d-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 7010025169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
Wykonawcy
1 przyznane
SENMON sp. z o.o.Marki, PL · lot 0
751 801,08 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442646 z dnia 2024-08-02 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Kompleksowa wymiana systemowych kaset podłogowych, gniazd elektrycznych i teletechnicznych.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Nauki Kopernik
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140603313
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Wybrzeże Kościuszkowskie 20
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-390
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@kopernik.org.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kopernik.org.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/9416631.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja kultury wpisana do RIK
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Działalność kulturalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa wymiana systemowych kaset podłogowych, gniazd elektrycznych i teletechnicznych.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-898f6763-2d8d-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442646
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067376/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.13 Dostawa wraz z montażem w budynku Centrum Nauki Kopernik floorboxów.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00372331
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.260.36.2024.MN
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa wymiana systemowych kaset podłogowych wraz z gniazdami elektrycznymi zasilania podstawowego i gwarantowanego oraz gniazdami teletechnicznymi sieci LAN w budynku Centrum Nauki Kopernik w Warszawie przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 20.
Przedmiot zamówienia zostanie wykonany w następujących obszarach:
- parter budynku CNK w części A oraz B (Wystawy);
- 1 piętro Centrum Konferencyjnego budynku CNK w części B;
- sala projekcyjna Planetarium na 1 piętrze budynku CNK.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31000000-6 - Maszyny, aparatura, urządzenia i wyroby elektryczne; oświetlenie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 736217,75 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 751801,08 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 751801,08 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SENMON sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 527277652
7.3.3) Ulica: Żbika 4
7.3.4) Miejscowość: Marki
7.3.5) Kod pocztowy: 05-270
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 751801,08 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-02-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania przedmiotu zamówienia: Wykonawca wykona przedmiot zamówienia w terminie zamknięcia CNK poszczególnych obszarów budynku CNK, tj:a) zadanie 1: „Wystawy” od dnia 2.09.2024 r. do dnia 30.09.2024 r.
b) zadanie 2: „Centrum Konferencyjne” od dnia podpisania umowy do dnia do 15.02.2025 r.
c) zadanie 3: „Sala projekcyjna w Planetarium” od dnia 19.08.2024 r. do dnia 30.09.2024 r.
| 2024-08-02 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |