Budowa pomnika Generała Franciszka Żymirskiego w Klembowie
Gmina Klembów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00333104
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00333104/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2022-09-05 12:29
- Lokalizacja
- Klembów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6f08e6b9-22c1-11ed-b8b2-9a321cc30829
- Identyfikator
- 1251333656
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333104 z dnia 2022-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Budowa pomnika Generała Franciszka Żymirskiego w Klembowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Klembów
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy w Klembowie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Franciszka Żymirskiego 38
1.5.2.) Miejscowość: Klembów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-205
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: (29) 753-88-00
1.5.8.) Numer faksu: (29) 777-90-85
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@klembow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.klembow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pomnika Generała Franciszka Żymirskiego w Klembowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f08e6b9-22c1-11ed-b8b2-9a321cc30829
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333104
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00023925/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Budowa pomnika Generała Franciszka Żymirskiego w Klembowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00316716/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie negocjacji bez ogłoszenia na podstawie: art. 301 ust. 1 pkt 1 ustawy w zw. z art. 209 ust. 1 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zamawiający – Gmina Klembów, zgodnie z art. 326 pkt 2 Ustawy z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129 z późn. zm.), określił, iż nagrodą w w/w Konkursie jest zaproszenie autora lub autorów wybranych prac konkursowych do negocjacji w trybie negocjacji bez ogłoszenia, w celu wykonania przedmiotowej usługi na podstawie wybranej pracy konkursowej.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-cf6b1faf-00e8-11ed-9a86-f6f4c648a056
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.23.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 176829,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
W zakres szczegółowych opracowań stanowiących przedmiot umowy dla autora najlepszej pracy konkursowej wchodzą: wielobranżowy projekt budowlany, wielobranżowy projekt wykonawczy, wykonanie szkiców, rysunków studyjnych, rzeźbiarskich szkiców.
Szczegółowy zakres robót obejmuje przygotowanie terenu pod budowę, wyrównanie spadku terenu na części działki, wykonanie fundamentu i zamocowanie na nim granitowego postumentu o wysokości 1,5 m (z symbolami powstania listopadowego i informacjami na temat postaci), wykonanie szkicu postaci Generała Franciszka Żymirskiego, przygotowanie modeli z gliny i gipsu, wykonanie form odlewniczych i odlewu figury z brązu (postać Generała w mundurze z epoki, z szablą w wyciągniętej dłoni). Zagospodarowanie terenu wokół pomnika - wykonanie niezbędnych robót brukarskich, zamontowanie oświetlenia, nasadzenie roślin ozdobnych.
Dane lokalizacyjne: zakres opracowania obejmuje 33,4 m² terenu działki 272 obręb Klembów (Gmina Klembów), w sąsiedztwie (narożniku) działek o nr ew. 585 i 584.
Stan istniejący: na terenie znajduje się rabata o powierzchni 18,6 m² z nasadzeniami krzewów liściastych i iglastych oraz pas nawierzchni (14,8 m²) z kostki betonowej. Od północy teren zamknięty jest ogrodzeniem betonowo – kamiennym o wysokości od 160 do 180 cm. Spadek terenu jest w kierunku południowym o średnich wartościach 5%.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45212314-0 - Roboty budowlane w zakresie pomników historycznych lub miejsc pamięci
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71222000-0 - Usługi architektoniczne w zakresie przestrzeni
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 217500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Magdalena Karłowicz - Iwanicka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 78122714886
7.3.3) Ulica: Łąkowa 32
7.3.4) Miejscowość: Dąbrówka
7.3.5) Kod pocztowy: 05-252
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-31
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Brak informacji dodatkowych| 2022-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |