Budowa instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych Roosevelta 31 i Mrongowiusza 4

Gmina Miasto Mrągowo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00333480
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00333480/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-05 13:52
Lokalizacja
Mrągowo, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-98d3251f-01c6-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
7422076940
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

2 przyznane

JAN BIERYCKIMrągowo, PL · lot 0
129 283,18 PLN
JAN BIERYCKIMrągowo, PL · lot 1
167 799,07 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333480 z dnia 2022-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych Roosevelta 31 i Mrongowiusza 4

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Mrągowo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Królewiecka 60A

1.5.2.) Miejscowość: Mrągowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 11-700

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897419000

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@mragowo.um.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mragowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bipmragowo.warmia.mazury.pl/zamowienie.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa instalacji centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych Roosevelta 31 i Mrongowiusza 4

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-98d3251f-01c6-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333480

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029850/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa instalacji centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym Roosevelta 31 i Mrongowiusza 4 w Mrągowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00250314/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.13.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 219387,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1 - „Budowa centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym przy ul. Mrongowiusza 4

Opis obiektu przy ul. Mrongowiusza 4:
- budynek wielorodzinny, 3-kondygnacje nadziemne oraz 1 kondygnacja częściowo podziemna. Na kondygnacji piwnicy zlokalizowane są komórki lokatorskie i pomieszczenia węzła oraz dwa mieszkania i klatka schodowa. Pozostałe kondygnacje przeznaczone są na lokale mieszkalne.
Rozwiązania projektowe:
- na najwyższej kondygnacji zlokalizowany jest strych. Lokale mieszkalne ogrzewane są indywidualnymi piecami kaflowymi, które należy poddać rozbiórce. Budynek będzie posiadał własne przyłącze z miejskiej sieci ciepłowniczej (wg. oddzielnego opracowania).
Obieg grzewczy o parametrach 80/60ᵒC, zasilany będzie z węzła cieplnego, zlokalizowanego w pomieszczeniu na poziomie piwnicy. Obieg CO zasilać będzie układ grzejników płytowych i łazienkowych mieszkań w obrębie budynku. Instalacja grzewcza zaprojektowana w systemie trójkołowym. Na grzejnikach należy zainstalować podzielniki ciepła. Podzielnik ciepła należy zamontować elektronicznie z odczytem radiowym.
Piony zlokalizowane w mieszkaniach, rozprowadzenie instalacji pod stropem w piwnicy. Rozprowadzenie przewodów od pionów do grzejników realizowane po ścianach/bruzdach ściennych pod grzejnikami. Grzejniki płytowe dolnozasilane. Dla pomieszczeń piwnicy nie przewiduje się ogrzewania. W pomieszczeniach wspólnych tj. klatka schodowa, WC, zaprojektowano wodne grzejniki płytowe.
Materiały instalacyjne – zgodne z dokumentacją projektową.
Węzeł cieplny – Przyłącze ciepłownicze oraz węzeł cieplny znajdują się poza opracowaniem projektowym. Budynek będzie zasilany z miejskiej sieci cieplnej. Przyłącze będzie zlokalizowane w części podziemnej budynku

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 95568,30 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 - „Budowa centralnego ogrzewania w budynku mieszkalnym przy ul. Roosevelta 31”
Opis obiektu przy ul. Roosevelta 31:
- budynek wielorodzinny, 3-kondygnacje nadziemne oraz 1 kondygnacja częściowo podziemna. Na kondygnacji piwnicy zlokalizowane są komórki lokatorskie, pomieszczenie węzła i klatka schodowa. Pozostałe kondygnacje przeznaczone są na lokale mieszkalne. Na najwyższej kondygnacji zlokalizowany jest dodatkowo strych. Lokale mieszkalne są ogrzewane indywidualnymi piecami, które należy poddać rozbiórce.
Budynek będzie posiadał własne przyłącze z miejskiej sieci ciepłowniczej (wg oddzielnego opracowania).
Rozwiązania projektowe:
Obieg grzewczy o parametrach 80/60ᵒC, zasilany będzie z węzła cieplnego zlokalizowanego w pomieszczeniu na poziomie piwnicy. Obieg CO zasilać będzie układ grzejników płytowych i łazienkowych mieszkań w obrębie budynku. Instalacja grzewcza zaprojektowana w systemie trójnikowym. Na grzejnikach należy zainstalować podzielniki ciepła. Podzielniki ciepła należy zamontować elektronicznie z odczytem radiowym. Piony zlokalizowane w mieszkaniach, rozprowadzenie instalacji pod stropem w piwnicy. Rozprowadzenie przewodów od pionów do grzejników realizowane po ścianach/w bruzdach ściennych pod grzejnikami. Grzejniki płytowe dolnozasilane.
W mieszkaniu nr 6 istniejącą instalację należy rozdzielić na dwa obiegi i podłączyć do pionów „CO2” i „CO3”. W mieszkaniu nr 8 istniejącą instalację należy włączyć w pion „CO3”.
W obu mieszkaniach wymianie będą podlegały grzejniki drabinkowe w łazienkach.
Materiały instalacyjne – zgodne z dokumentacją projektową.
Węzeł cieplny – Przyłącze ciepłownicze oraz węzeł cieplny znajdują się poza opracowaniem projektowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

4.5.5.) Wartość części: 123819,61 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 129283,18 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 137013,26 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 129283,18 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH BIELIK Jan Bierycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7420013705

7.3.3) Ulica: Moniuszki 58

7.3.4) Miejscowość: Mrągowo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-700

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 129283,18 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 167799,07 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 179010,94 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 167799,07 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZUH BIELIK Jan Bierycki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7420013705

7.3.3) Ulica: Moniuszki 58

7.3.4) Miejscowość: Mrągowo

7.3.5) Kod pocztowy: 11-700

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 167799,07 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 84 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane