Przebudowa drogi gminnej Nr 370009 T Lipa Gajówka – Gajówka Łazy – Gajówka Kadłubek (działki nr 553 i nr 556/1 w miejscowości Hucisko) na odcinku dł. 810 m (od km 2+220 do km 3+030) + 15 m² poszerz...

GMINA RUDA MALENIECKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00333495
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00333495/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-05 13:54
Lokalizacja
Ruda Maleniecka, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-06348c2c-1f8d-11ed-b950-8227d40187e8
Identyfikator
6581872092
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnychRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333495 z dnia 2022-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 370009 T Lipa Gajówka – Gajówka Łazy – Gajówka Kadłubek (działki nr 553 i nr 556/1 w miejscowości Hucisko) na odcinku dł. 810 m (od km 2+220 do km 3+030) + 15 m² poszerz...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RUDA MALENIECKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010659

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 99A

1.5.2.) Miejscowość: Ruda Maleniecka

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-242

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 41 373 13 40

1.5.8.) Numer faksu: 41 373 13 41

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad.gminy@rudamaleniecka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://samorzad.gov.pl/web/gmina-ruda-maleniecka

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej Nr 370009 T Lipa Gajówka – Gajówka Łazy – Gajówka Kadłubek (działki nr 553 i nr 556/1 w miejscowości Hucisko) na odcinku dł. 810 m (od km 2+220 do km 3+030) + 15 m² poszerz...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-06348c2c-1f8d-11ed-b950-8227d40187e8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333495

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024687/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Przebudowa drogi gminnej Nr 003164 T Lipa Gajówka - Gajówka Łazy - Gajówka Kadłubek (działki nr 553 i nr 556/1 w miejscowości Hucisko) na odcinku dł. 810 m (od km 2+220 do km 3+030)+ 15 m² poszerzenia

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00311736/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.271.7.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa drogi gminnej Nr 370009 T Lipa Gajówka – Gajówka Łazy – Gajówka Kadłubek (działki nr 553 i nr 556/1 w miejscowości Hucisko) na odcinku dł. 810 m (od km 2+220 do km 3+030) + 15 m² poszerzenia.
Zadanie będzie dofinansowane z Rządowego Fundusz Rozwoju Dróg.

Przedmiot zamówienia został określony w następujących dokumentach:
- Przedmiar robót – załącznik nr 9 do SWZ,
- Szczegółowa specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - załącznik Nr 10 do SWZ,
- Załącznik graficzny – załącznik Nr 11 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu wpłynęły 4 oferty. Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę jaką zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
Postępowanie unieważniono na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 339705,21 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 392184,95 PLN

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Postępowanie zostało unieważnione. Podstawa prawna - art. 255 pkt 3) ustawy Pzp.
2022-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane