Budowa samodzielnej kancelarii leśniczego w Leśnictwie Imno wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce 153/13, gmina Płoty, obr. Truskolas - II postępowanie

Nadleśnictwo Rokita

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00333690
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00333690/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-05 14:32
Lokalizacja
Przybiernów, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-59816008-f930-11ec-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
8560005132
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania glebyBetonowanieIzolacja cieplnaWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychPokrywanie podłóg i ścianTynkowanieRoboty malarskieGotowe elementy i części składoweRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenuRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznychRoboty pomocnicze w zakresie wodociągówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowejInstalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoInstalowanie stacji rozdzielczych

Wykonawcy

1 przyznane

KRZYSZTOF CIEŚLAKGolczewo, PL · lot 0
580 560 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333690 z dnia 2022-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa samodzielnej kancelarii leśniczego w Leśnictwie Imno wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce 153/13, gmina Płoty, obr. Truskolas - II postępowanie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Rokita

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 810539261

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rokita 2

1.5.2.) Miejscowość: Przybiernów

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-110

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński

1.5.7.) Numer telefonu: 914186581

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: rokita@szczecin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rokita.szczecin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadlesnictworokita

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa samodzielnej kancelarii leśniczego w Leśnictwie Imno wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce 153/13, gmina Płoty, obr. Truskolas - II postępowanie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-59816008-f930-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333690

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00161474/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa samodzielnej kancelarii Leśnictwa Imno

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00235333/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.6.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie samodzielnej kancelarii leśniczego w Leśnictwie Imno, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce nr 153/13, gmina Płoty, obręb Truskolas, wraz z uzyskaniem ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie.
Budynek w technologii lekkiego szkieletu drewnianego z izolacją z wełny mineralnej i płytami włóknowo – gipsowymi. Budynek zaprojektowany jest w sposób umożliwiający prefabrykację na liniach automatycznego montażu zarówno pod kątem rozwiązań technologicznych, jak i zastosowanych materiałów do prefabrykacji:
1. Ściany – tarcica w klasie C24, płyty wielkoformatowe gipsowo – włóknowe, izolacja w wełny mineralnej;
2. Stropy – belki drewniane w klasie C24;
3. Dach – konstrukcja nośna z tarcicy C24.
Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia został opisany w załączniku nr 1 - Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia, na który składają się:
1 Załącznik nr 1.1 Projekt budowlany
2 Załącznik nr 1.2. Projekt wykonawczy
3 Załącznik nr 1.3. Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych:
Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych - budowlana
Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – zewnętrzne instalacje sanitarne
Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – wewnętrzne instalacje sanitarne
Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych – instalacje elektryczne
4 Załącznik nr 1.4. Przedmiary:
Przedmiar budowlany
Przedmiar – instalacje elektryczne wewnętrzne
Przedmiar – instalacje elektryczne zewnętrzne
Przedmiar – instalacje sanitarne wewnętrzne
Przedmiar – instalacje sanitarne zewnętrzne

Przedmiar robót (załącznik nr 1.4) ma jedynie charakter pomocniczy ułatwiający Wykonawcy przygotowanie oferty.
Załączone do SWZ przedmiary robót nie determinują zakresu zamówienia. Wykonawca we własnym zakresie powinien zweryfikować i ustalić, czy zachodzi konieczność wykonania innych robót budowlanych niż określone w przedmiarze robót oraz czy podane ilości są prawidłowe. Wykonawca zobowiązany jest do zawarcia w cenie oferty wszystkich kosztów za roboty niezbędne prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia, zgodnie z technologią robót określaną w SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45262300-4 - Betonowanie

45321000-3 - Izolacja cieplna

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45223820-0 - Gotowe elementy i części składowe

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych

45232100-3 - Roboty pomocnicze w zakresie wodociągów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 580560,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 580560,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 580560,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Krzysztof Cieślak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8571061312

7.3.3) Ulica: ul. Stary Tartak 20/3

7.3.4) Miejscowość: Golczewo

7.3.5) Kod pocztowy: 72-410

7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-26

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 580560,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 230 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2022-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane