MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE

GMINA DĄBRÓWKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00333870
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00333870/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-05 15:37
Lokalizacja
Dąbrówka, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0f75bf61-0db5-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
1251334785
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałeInstalowanie drzwiRoboty w zakresie instalacji elektrycznychKładzenie podłógRoboty malarskieWykładanie ścian

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333870 z dnia 2022-09-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA DĄBRÓWKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667971

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 14

1.5.2.) Miejscowość: Dąbrówka

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-252

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienoa@dabrowka.net.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dabrowka.net.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/644651

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA SALI SPORTOWEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ W JÓZEFOWIE

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0f75bf61-0db5-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333870

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00072273/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Modernizacja sali sportowej Szkoły Podstawowej w Józefowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie dofinansowane jest z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00280379/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.12.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali sportowej Szkoły Podstawowej w Józefowie. Zadanie dofinansowane jest z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach programu Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej „Mazowsze dla sportu 2022”.

Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) wymianę drzwi wewnętrznych na nowe z profili aluminiowych, przeszklone,
2) modernizację wentylacji mechanicznej (demontaż wentylatorów ściennych, wykonanie dodatkowego otworu i montaż nowych wentylatorów – wywiewnych i nawiewnych),
3) wymianę naświetlaczy na energooszczędne LED,
4) rewitalizację posadzki hali (ustabilizowanie istniejącego parkietu, wykonanie nakładki wyrównująco-wzmacniającej z płyty drewnopodobnej, wykończenie wykładziną sportową heterogeniczną,
5) roboty renowacyjne ścian i konstrukcji sufitu (oczyszczenie, pomalowanie konstrukcji kratowej więźby dachowej, przygotowanie podłoża, pomalowanie ścian tynkowych, usunięcie lamperii, przygotowanie podłoża, wykończenie wykładziną heterogeniczną),
6) montaż piłkochwytu,
7) wymianę osłon grzejnikowych (wymiana osłon szczeblinowych na nowe z lakierowanej płyty, dedykowane do sal sportowych,
8) wymianę wyposażenia sportowego sali,
9) osłony i zabezpieczenia, prace porządkowe i towarzyszące,
10) dostawę i montaż stojaków zewnętrznych na rowery.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45432110-8 - Kładzenie podłóg

45442100-8 - Roboty malarskie

45432210-9 - Wykładanie ścian

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

2022-09-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane