Konserwacja i utrzymanie urządzeń transportu bliskiego wraz z całodobowym pogotowiem dźwigowym oraz uwalnianiem osób w budynkach kompleksu „EC1 Łódź - Miasto Kultury” w Łodzi w roku 2025
„EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00008758
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00008758/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-07 10:16
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee764784-1c44-485a-9893-2a8ca558524b
- Identyfikator
- 7251972744
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00008758 z dnia 2025-01-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Konserwacja i utrzymanie urządzeń transportu bliskiego wraz z całodobowym pogotowiem dźwigowym oraz uwalnianiem osób w budynkach kompleksu „EC1 Łódź - Miasto Kultury”
w Łodzi w roku 2025
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: „EC1 Łódź – Miasto Kultury” w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 100522238
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Targowa 1/3
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-022
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ec1lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ec1lodz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10389251.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający
Instytucja kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Konserwacja i utrzymanie urządzeń transportu bliskiego wraz z całodobowym pogotowiem dźwigowym oraz uwalnianiem osób w budynkach kompleksu „EC1 Łódź - Miasto Kultury”w Łodzi w roku 2025
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee764784-1c44-485a-9893-2a8ca558524b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00008758
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00086658/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Przeglądy, konserwacja i naprawa urządzeń dźwigowych (wind)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasad. faktyczne: przedmiot zamówienia (dalej "zam." jest tożsamy z zam. podstawowym nr 626/WEI/TP/2023, przewidzianym w dokumentacji tego zamówienia jako element strategii zapewnienia ciągłości usług konserwacyjnych i serwisowych w kompleksie budynków EC1. Wykonawca spełnia wszystkie wymagania techniczne i organizacyjne określone w SWZ oraz umowie podstawowej, a jego doświadczenie wynika z wcześniejszej realizacji tych usług. Przedmiot zam. powtórzeniowego odpowiada w pełni wymaganiom zam. podstawowego, zarówno pod względem technicznym, jak i organizacyjnym.
Uzasad. prawne: spełniono przesłanki art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp. Zamówienie podstawowe nr 626/WEI/TP/2023 udzielono zgodnie z przepisami Pzp, w trybie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp, przewidując możliwość powtórzenia podobnych usług. Przedmiot zam. jego zakres oraz warunki realizacji zostały określone w dokumentacji zam. podstawowego, a wartość zam.powtórzeniowego została uwzględniona w wartości szacunkowej zam.podstawowego.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 1271/WEI/WR/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług mających na celu zapewnienie prawidłowego stanu technicznego urządzeń transportu bliskiego (dalej „UTB”) tj. :
1) konserwację i przeglądy techniczne, zgodnie z zaleceniami producenta UTB oraz inne czynności wynikające z bieżącej eksploatacji, konieczne dla zapewnienia nieprzerwanego, bezpiecznego
i bezawaryjnego działania UTB w budynkach kompleksu „EC1 Łódź - Miasto Kultury” w Łodzi;
2) świadczenie usługi całodobowego pogotowia technicznego, obejmującego utrzymywanie stałych modułów komunikacyjnych w ramach całodobowego centrum zgłoszeniowego;
3) uwalnianie osób, uwięzionych w kabinie dźwigu, na każde zgłoszenie przekazane do centrum zgłoszeniowego lub dokonane w każdy inny sposób w okresie obowiązywania umowy. Maksymalna ilość zgłoszeń objęta zamówieniem wynosi 25.
2. Szczegółowy opis czynności wchodzących w skład przedmiotu zamówienia oraz warunki wykonywania przedmiotu zamówienia, a także opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określają:
1) opis przedmiotu zamówienia (OPZ) wraz z załącznikami ;
2) projektowane postanowienia umowy (PPU) .
4.5.3.) Główny kod CPV: 50750000-7 - Usługi w zakresie konserwacji wind
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
50531400-0 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji dźwigów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Technivcontroll s.c. Sebastian Chorążak
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Technivcontroll s.c. Dariusz Chorążak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7262651305
7.3.3) Ulica: ul. Pawia 19 lok. 4
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 87342,30 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2025-01-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |