Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej w 2025 roku do siedziby Centrum Promocji Kultury oraz do Filii – Terminal Kultury Gocław

CENTRUM PROMOCJI KULTURY W DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE M.ST. WARSZAWY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00008767
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00008767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-07 10:16
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f5c81fa0-bb64-409d-bbcf-54f8148cda83
Identyfikator
1131983943
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

Wykonawcy

2 przyznane

VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 0
253 101,41 PLN
VEOLIA ENERGIA WARSZAWA SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL · lot 1
360 342,03 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00008767 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej w 2025 roku
do siedziby Centrum Promocji Kultury oraz do Filii – Terminal Kultury Gocław

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM PROMOCJI KULTURY W DZIELNICY PRAGA-POŁUDNIE M.ST. WARSZAWY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011217870

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: PODSKARBIŃSKA 2

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-833

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@cpk.art.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.cpk.art.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://cpk-art.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej w 2025 roku
do siedziby Centrum Promocji Kultury oraz do Filii – Terminal Kultury Gocław

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f5c81fa0-bb64-409d-bbcf-54f8148cda83

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00008767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00026485/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa i przesył/dystrybucja energii cieplnej do budynków siedziby Centrum Promocji Kultury oraz filii tj. Terminala Kultury Gocław

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00600979

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: CPK.DOA.261.188.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1- Obiekt siedziba Centrum Promocji Kultury (ul. Podskarbińska 2):
1. Zamówiona moc cieplna 0,2420 MW w tym:
a. na potrzeby ogrzewania - 0,0500 MW
b. na potrzeby ciepłej wody - 0,0420 MW
c. na potrzeby c.t. - 0,1500 MW
Szacunkowe zużycie energii cieplnej w czasie trwania umowy – 1568,64 GJ
Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła - gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej należącej do Dostawcy sieci.
2. Warunki techniczne:
a. Obiekt zasilany z węzła cieplnego,
b. rok przyłączenia do miejskiej sieci cieplnej – 2007,
c. węzły cieplne jest własnością Odbiorcy,
d. układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła cieplnego jest własnością Veolia Energia Warszawa S.A. i zainstalowany jest w makiecie węzła cieplnego,
e. regulator pogodowy jest własnością Odbiorcy,
f. grupa taryfowa - A3B1C3.
3. Charakterystyka Obiektu:
a. rok budowy budynku - 2007,
b. powierzchnia ogrzewana - 1736,3 m2,
c. powierzchnia całkowita budynku – 1736,3 m²,
d. liczba stałych użytkowników budynku - 30 osób,
e. kubatura budynku - 11023 m³,
f. budynek otynkowany, ocieplony.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.5.) Wartość części: 195247,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2 - Obiekt Terminal Kultury Gocław (ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 24):
1. Zamówiona moc cieplna 0,5880 MW w tym:
a. na potrzeby ogrzewania - 0,3250 MW
b. na potrzeby ciepłej wody - 0,0480 MW
c. na potrzeby ct - 0,2150 MW
Szacunkowe zużycie energii cieplnej w czasie trwania umowy – 1954,08 GJ
Ciepło będzie dostarczane za pośrednictwem nośnika ciepła - gorącej wody, przy pomocy sieci ciepłowniczej należącej do Dostawcy sieci.

2. Warunki techniczne:
a. Obiekt zasilany z węzła cieplnego,
b. rok przyłączenia do miejskiej sieci cieplnej – 2021
c. węzeł cieplny jest własnością Odbiorcy,
d. układ pomiarowo-rozliczeniowy mierzący całkowite ciepło dostarczane do węzła cieplnego jest własnością Veolia Energia Warszawa S.A. i zainstalowany jest w makiecie węzła cieplnego,
e. regulator pogodowy jest własnością Odbiorcy,
f. grupa taryfowa - A3B1C3.

3. Charakterystyka Obiektu:
a. rok budowy budynku - 2021,
b. powierzchnia ogrzewana - 7417,20 m2,
c. powierzchnia całkowita budynku - 7935,25 m²,
d. liczba stałych użytkowników budynku - 100 osób,
e. kubatura budynku - 34663 m³,
f. budynek otynkowany, ocieplony.

4.5.3.) Główny kod CPV: 09300000-2 - Energia elektryczna, cieplna, słoneczna i jądrowa

4.5.5.) Wartość części: 260722,64 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 253101,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 253101,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 253101,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Warszawa S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656

7.3.3) Ulica: Batorego 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-566

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 253101,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 360342,03 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 360342,03 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 360342,03 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Veolia Energia Warszawa S.A.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5250005656

7.3.3) Ulica: S.Batorego 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-566

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 360342,03 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji Umowy ustala się na okres 12 miesięcy tj od dnia 01.01.2025 r. do dnia 31.12.2025 r.
lub do wcześniejszego wyczerpania środków finansowych, o których mowa w § 3 ust 1 wzoru umowy
(załącznik nr 7 do SWZ), przeznaczonych przez Odbiorcę na realizację umowy.
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy