Budowa bieżni lekkoatletyczne 6 torowej o długości 400 metrów przebudowy istniejącego boiska oraz budowa nowego boiska treningowego przy ul. Strumykowej 8 w Gnieźnie.
MIASTO GNIEZNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00333979
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00333979/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-05 18:19
- Lokalizacja
- Gniezno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5a937bb9-172f-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 7842501367
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00333979 z dnia 2022-09-05 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa bieżni lekkoatletyczne 6 torowej o długości 400 metrów przebudowy istniejącego boiska oraz budowa nowego boiska treningowego przy ul. Strumykowej 8 w Gnieźnie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO GNIEZNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 630189018
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: UL. BŁ. JOLENTY 5
1.5.2.) Miejscowość: Gniezno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-200
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: (061)4248600
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gosir.gniezno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gosir.gniezno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.gosir.gniezmo.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa bieżni lekkoatletyczne 6 torowej o długości 400 metrów przebudowy istniejącego boiska oraz budowa nowego boiska treningowego przy ul. Strumykowej 8 w Gnieźnie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a937bb9-172f-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00333979
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-05
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00041314/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa bieżni lekkoatletycznej na stadionie przy ul. Strumykowej w Gnieźnie.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00297055/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OSR-DTiT-TP-5-2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3908856,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa bieżni lekkoatletycznej 6 torowej o długości 400 metrów, przebudowa istniejącego boiska bez rozbierania trybuny przy ul. Strumykowej 8 w Gnieźnie.
W ramach przedmiotu zamówienia zostanie wykonana bieżnia lekkoatletyczna 6 torowa o długości 400 metrów, przebudowa istniejącego boiska bez rozbierania trybuny na działce ewidencyjnej o numerze 5/18 ark. 40
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 9 do Specyfikacji Warunków Zamówienia (dalej: SWZ) w tym:
a) dokumentacja projektowa – część opisowa oraz część rysunkowa w formacie 3D;
b) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót;
c) przedmiar robót;
d) kosztorys ofertowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7430230,58 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7430230,58 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Nie dotyczy.| 2022-09-05 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |