Św. usł. pol. na prow. zajęć wczes. wsp. rozw. dziecka oraz doda. usł. terapeutów, fizjo., psych., ped., logo. i innych specj. w celu realizacji zad. wiodącego ośr. kokrd-reh.-op. w SOSW w Barcicach.
SPECJALNY OŚRODEK SZKOLNO - WYCHOWAWCZY W BARCICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00334029
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-05 22:00
- Lokalizacja
- Barcice, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5811487754
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznejUsługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi rehabilitacyjneUsługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawną
Wykonawcy
16 przyznanych
Hanna RdzanekRyjewo, PL
16 640 PLNAnna SkonieczkaRyjewo, PL
9256 PLNEwa Detko-TraczykKwidzyn, PL
6240 PLNMałgorzata Szymańska-KrólKwidzyn, PL
6240 PLNJoanna JasińskaKamionka, PL
41 886 PLNPatrycja KwiatkowskaSusz, PL
23 400 PLNEMILIA OSTROWSKA GABINET TERAPEUTYCZNY "CZARNY KOT"Kwidzyn, PL
11 700 PLNMałgorzata Szymańska-KrólKwidzyn, PL
17 680 PLNMarcin Ostrowski "SPORT-REH"Kwidzyn, PL
18 720 PLNEMILIA OSTROWSKA GABINET TERAPEUTYCZNY "CZARNY KOT"Kwidzyn, PL
4680 PLNWioletta Wacławska-GrzesiakKwidzyn, PL
18 720 PLNEMILIA OSTROWSKA GABINET TERAPEUTYCZNY "CZARNY KOT"Kwidzyn, PL
7020 PLNUsługi Edukacyjno-Konsultacyjne Renata BoczekRyjewo, PL
14 040 PLNAnna GwizdałKwidzyn, PL
11 700 PLNMałgorzata MazurowskaSztum, PL
14 040 PLNUsługi Edukacyjno-Konsultacyjne Renata BoczekRyjewo, PL
7020 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.