Adaptacja, przebudowa istniejących pomieszczeń budynku znajdującego się pod adresem Kamińsk, ul. Obrońców Westerplatte 17A na pomieszczenia Dziennego Klubu "Senior+".
GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00334307
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00334307/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 08:55
- Lokalizacja
- Górowo Iławeckie, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2c8884bb-feb6-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7431863005
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00334307 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Adaptacja, przebudowa istniejących pomieszczeń budynku znajdującego się pod adresem Kamińsk, ul. Obrońców Westerplatte 17A na pomieszczenia Dziennego Klubu "Senior+".
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GÓROWO IŁAWECKIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742913
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 17
1.5.2.) Miejscowość: Górowo Iławeckie
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-220
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.7.) Numer telefonu: 897611322
1.5.8.) Numer faksu: 897611530
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@uggorowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://gorowoil-ug.bip-wm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gorowoilaweckie1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Adaptacja, przebudowa istniejących pomieszczeń budynku znajdującego się pod adresem Kamińsk, ul. Obrońców Westerplatte 17A na pomieszczenia Dziennego Klubu "Senior+".2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2c8884bb-feb6-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334307
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00016564/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Adaptacja, przebudowa istniejących pomieszczeń budynku znajdującego się pod adresem Kamińsk ul. Obr. Westerplatte 17A na pomieszczenia Dziennego Klubu „SENIOR +”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00246737/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZ.271.1.19.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem niniejszego zamówienia jest wykonanie zadania pn „Adaptacja, przebudowa istniejących pomieszczeń budynku znajdującego się pod adresem Kamińsk, ul. Obrońców Westerplatte 17A na pomieszczenia Dziennego Klubu "Senior+" dz. nr 6/2, obr. Kamińsk, gm. Górowo Iławeckie. Budynek nie jest obecnie użytkowany zw. z czym konieczna jest zmiana sposobu jego użytkowania i dostosowanie warunków tam panujących do potrzeb osób starszych. Obiekt zostanie dostosowany dla osób niepełnosprawnych ruchowo.
W ramach realizacji zadania wykonany zostanie remont i adaptacja budynku należącego do Gminy Górowo Iławeckie o powierzchni ponad 171,4 m2, na pomieszczenia Klubu Senior + w tym pomieszczenie ogólnodostępne wyposażone w stoły i krzesła (lub kanapy i fotele) pełniące funkcję sali spotkań z kącikiem komputerowym i kącikiem fitness, do zajęć aktywizujących, niezbędne do utrzymania lub zwiększenia aktywności ruchowej, które wyposażone zostanie w podstawowy sprzęt, odpowiedni do potrzeb i sprawności seniorów (np. materace, leżankę, rotory, drabinki, drobny sprzęt do ćwiczeń indywidualnych itp.). W zadaniu przewidziano wydzielenie łazienek dostosowanych dla osób z niepełnosprawnością, z których jedna będzie wyposażona w prysznic z krzesełkiem oraz uchwyty pod prysznicem. Dodatkowo przewidziano pomieszczenie kuchenne, które zostanie wyposażone w sprzęty, urządzenia i naczynia do przygotowania i spożycia posiłku przez uczestników Klubu. Innym ważnym elementem będzie stworzenie przestrzeni dla pomieszczenie do zajęć indywidualnych, gdzie uczestnicy Klubu będą mieli poczucie intymności i komfortu, pomieszczenie jednocześnie będzie mogło pełnić funkcję pokoju zabiegowo-pielęgniarskiego. Klub będzie posiadał dwie szatnie, w tym w jednej z nich znajdą się szafki a także kącik do prania wyposażony w pralkę i suszarkę kondensacyjną.
2) Na Wykonawcy będzie ciążył obowiązek wykonania w ramach zaoferowanej ceny robót określonych w załączniku nr 1 OPZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |