Modernizacja wybiegu zewnętrznego w pawilonie dla psów na terenie Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach(1)

Miejski Zarząd Usług Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00334322
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00334322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-06 09:00
Lokalizacja
Gliwice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7aff3625-29c7-11ed-8832-4e4740e186ac
Identyfikator
6310112268
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzeniaRoboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00334322 z dnia 2022-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja wybiegu zewnętrznego w pawilonie dla psów na terenie Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach(1)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Usług Komunalnych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 271048212

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strzelców Bytomskich 25c

1.5.2.) Miejscowość: Gliwice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-109

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mzuk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzuk.gliwice.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja wybiegu zewnętrznego w pawilonie dla psów na terenie Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach(1)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7aff3625-29c7-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00017712/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.27 Schronisko dla zwierząt - modernizacja wybiegów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00328590/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b96d5032-0809-11ed-9a86-f6f4c648a056

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MZUK-EPZ.50.84.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie modernizacji wybiegu zewnętrznego w pawilonie dla psów na terenie Schroniska dla zwierząt przy ul. Wschodniej w Gliwicach – strona lewa oraz strona prawa.
Zakres prac budowlanych:
1. Roboty rozbiórkowe:
- rozbiórka istniejących posadzek i kanałów ściekowych, wywóz i utylizacja gruzu, ziemi i pozostałych materiałów z rozbiórek;
- rozbiórka istniejących przegród pomiędzy boksami - złożenie złomu z rozbiórki w miejscu wskazanym przez zamawiającego.
2. Roboty budowlane:
- wykonanie posadzek odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie) - posadzki o równym spadzie, gładka powierzchnia aby nie tworzyły się kałuże a psy nie raniły łap;
- wykonanie kanałów ściekowych odpornych na agresywne chemicznie ścieki (odchody psie);
- wykonanie przegród pomiędzy boksami dla psów z profili stalowych ocynkowanych, przegrody zaopatrzone w furtki, zasuwy (zgodnie z ustaleniami z kierownikiem schroniska);
- oczka 5x5 cm, grubość prętów ok 4 mm, przyspawane od zewnętrznej strony ramy o wym. 3x3cm, lub gotowe profile oczko 5X20 cm, pręt 5mm, rama przęseł min. 3x3cm, przylegające do ramy aby nie tworzyć ostrych krawędzi.
UWAGA: Integralną częścią SWZ jest dokumentacja techniczna, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Przy składaniu oferty dokumentację techniczną należy rozpatrywać tylko w zakresie wybiegów zewnętrznych.
Podane w przedmiarze podstawy wyceny nie są zobowiązujące dla Wykonawcy. Sporządzając ofertę cenową należy w niej ująć wszelkie roboty które nie zostały zawarte w przedmiarach robót, a które są niezbędne zdaniem Wykonawcy do wykonania zadania, na przykład rusztowania, ogrodzenia, zabezpieczenia i tym podobne.
Pozostałe warunki wykonania robót:
1.Zamawiający umożliwi Wykonawcy w czasie wykonywania prac odpłatne korzystanie z mediów.
2.Do wykonania robót należy stosować materiały posiadające certyfikat na znak bezpieczeństwa i deklaracje zgodności z PN lub Aprobatą Techniczną.
3.Wykonawca po zakończeniu robót zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej.
4.Odbiór końcowy zostanie dokonany przez Komisję wyznaczoną przez Zamawiającego z udziałem Wykonawcy. Komisja dokona oceny jakości wykonanych robót na podstawie przedstawionych dokumentów, oceny wizualnej oraz zgodności wykonania robót z przedmiarami robót.
5.Z odbioru zostanie sporządzony protokół odbioru robót.
6.Do odbioru Wykonawca zobowiązany jest przedstawić następujące dokumenty:
- certyfikaty i deklaracje zgodności na materiały i urządzenia zastosowane do wykonania robót,
- dokumentację powykonawczą,
W czasie realizacji robót Wykonawca zobowiązany jest do:
1.Prowadzenia robót pod nadzorem kierownika robót posiadającego uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie o specjalności konstrukcyjno-budowlanej.
2.Stałego utrzymania porządku i ładu na terenie budowy.
3.Stałego dbania o to, aby prowadzone prace nie powodowały zaśmiecenia okolicznego terenu.
4.Oznakowania i odpowiedniego zabezpieczenia materiałów niezbędnych do wykonania prac.
5.Wykonywania prac w uzgodnieniu z kierownikiem obiektu i w sposób nie utrudniający funkcjonowania obiektu.
6.Bieżącego wywozu odpadów.
7.Zagospodarowania odpadów powstałych w trakcie wykonywania prac zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie.
8.Oznakowania i zabezpieczenia miejsc prowadzenia robót zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.
9.Zgłaszania do odbioru poprzez wpis do dziennika budowy robót zanikających i ulegających zakryciu.
10.Udziału w odbiorach robót zanikających, ulegających zakryciu, odbiorach częściowych i udziału w odbiorze końcowym.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 256 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Przed upływem terminu składania ofert wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione. Wykonawca zaproszony do negocjacji warunków zamówienia przed terminem złożenia oferty oświadczył, że nie jest w stanie podjąć się przedmiotowego zadania.
2022-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane