"Budowa sieci ciepłowniczej zasilającej Nowe Polkowice."
Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00334507
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00334507/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 09:49
- Lokalizacja
- Polkowice, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4b5b8167-fb7b-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 6920001219
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00334507 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Budowa sieci ciepłowniczej zasilającej Nowe Polkowice."
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Gospodarki Miejskiej Sp.z o.o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390558659
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Polkowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-100
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768462911
1.5.8.) Numer faksu: 768462960
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pgm-polkowice.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pgm-polkowice.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.pgm-polkowice.com.pl; https://josephine.proebiz.com1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
"Budowa sieci ciepłowniczej zasilającej Nowe Polkowice."2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4b5b8167-fb7b-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334507
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00237920/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Nr sprawy 8/2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 6951849,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót stanowiący przedmiot umowy został opisany dokumentami zadania takimi jak:
a) SWZ,
b) Dokumentacja projektowa opracowana przez Usługi Projektowe „BIPROADAM” inż.. Bernard Adamczak ul. Kaspra Eliana 10, 67-200 Głogów
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych,
d) opisy pozycji przedmiaru robót.
Zamawiający wymaga, aby Wykonawca po zawarciu umowy, a przed dniem przekazania terenu budowy:
a) przedłożył zamawiającemu harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji prac.
b) opracował plan organizacji ruchu zastępczego / o ile jest wymagany/
c) opracował projekt wizualnej organizacji ruchu ( mapka poglądowa oraz animacja komputerowa dotycząca inwestycji)
Dokumenty, o których mowa w ppkt a), b), c) muszą być uzgodnione z zarządcą drogi , z właścicielami działek w stosownych instytucjach oraz z zamawiającym .
Projektowana sieć cieplna zasilająca Nowe Polkowice przebiega pod powierzchnią pasa drogowego drogi krajowej nr 3. Realizacja inwestycji w tym rejonie będzie możliwa w momencie budowy ronda na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 3 z Aleją Jana Pawła II i ul. Kardynała Bolesława Kominka .
W zakres przedmiotu zamówienia objętego niniejszym postępowaniem nie wchodzą roboty budowlane , które będą realizowane przez Gminę Polkowice w trakcie budowy w/w ronda.
W zakres inwestycji realizowanej przez Gminę Polkowice związanej z budową ronda w pasie drogi krajowej nr 3 wchodzi :
- przebudowa odcinka kanalizacji deszczowej DN 500 mm na odcinku 52m w miejscu kolizji z projektowaną siecią cieplną – Etap II,
- montaż rur ochronnych stalowych 2* Dz 610*11 mm o długości 62m dla projektowanej sieci cieplnej 2*DN250/400- Etap II i Etap III.
Końcowy odbiór robót zostanie dokonany przez zamawiającego po podpisaniu protokołu odtworzenia terenu do stanu pierwotnego oraz protokolarnym dokonaniu odbioru terenu przez Inspektora UG Polkowice oraz Zamawiającego.
Wykonawcy udzielą gwarancji na wykonany przedmiot umowy. Okres udzielonej gwarancji będzie wynosił 5 lat . Wykonawcy udzielą rękojmi na wykonany przedmiot umowy na okres równy okresowi gwarancji.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112210-0 - Usuwanie wierzchniej warstwy gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45231110-9 - Roboty budowlane w zakresie kładzenia rurociągów
45231600-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii komunikacyjnych
45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233280-5 - Wznoszenie barier drogowych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45312000-7 - Instalowanie systemów alarmowych i anten
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 6278879,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6992636,46 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 6278879,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Instalacji Sanitarnych INSTALEX Mirosław Maksymczuk
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6911494748
7.3.3) Ulica: Wójta Henryka 47
7.3.4) Miejscowość: Lubin
7.3.5) Kod pocztowy: 59-300
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 6278879,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |