„MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 12 NA TERENIE GMINY WOLANÓW”

GMINA WOLANÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00334880
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00334880/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2022-09-06 11:24
Lokalizacja
Wolanów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c5b15e40-22af-11ed-b8b2-9a321cc30829
Identyfikator
9482391296
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Lampy i oprawy oświetlenioweRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie badańInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00334880 z dnia 2022-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 12 NA TERENIE GMINY WOLANÓW”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA WOLANÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: URZĄD GMINY WOLANÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670224060

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Radomska 20

1.5.2.) Miejscowość: Wolanów

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-625

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski

1.5.7.) Numer telefonu: 48- 618-60-51

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wolanow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wolanow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://wolanow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„MODERNIZACJA OŚWIETLENIA ULICZNEGO PRZY DRODZE KRAJOWEJ NR 12 NA TERENIE GMINY WOLANÓW”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c5b15e40-22af-11ed-b8b2-9a321cc30829

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00334880

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00001023/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.6 Modernizacja oświetlenia ulicznego przy drodze krajowej nr 12 na terenie Gminy Wolanów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00315267/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WIR.271.11.2022.ML

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem opracowania jest modernizacja istniejącej sieci oświetleniowej polegająca na wymianie opraw sodowych oświetlenia ulicznego na oprawy nowej generacji typu LED na istniejących słupach linii nN wraz z zastosowaniem wysięgników w miejscach, gdzie wymagane jest takie rozwiązanie.

Zakres projektowanej inwestycji w m-ci Wolanów ul. Radomska zasilanie ze St.tr.””Wolanów Urząd Gminy” i „Wolanów 4”.Długość linii oświetlenia objęta opracowaniem to 444m.
-Montaż wysięgników na słupach W=2 , kąt nachylenia 10° - szt.14
-Montaż opraw oświetleniowych LED 120W , II kl. ochronności
IP66 , dwukomorowe , z ochroną przed przepięciami 10kV - kpl. 14
-Montaż bezpiecznika napowietrznego SV 19.25 z wkładką bezpiecznikową Bi-Wts 6A. - szt. 14
-Montaż odgromników i uziemienia na słupie nr 10 (obw. 2), 1, 5, 9 (obw. 5) ograniczniki przepięć SE 30.166 - szt. 4
-Demontaż istniejących opraw oświetleniowych z wysięgnikami - szt. 13

Zakres projektowanej inwestycji w m-ci Wolanów ul. Opoczyńska, Kolonia Wolanów zasilanie ze St.tr.”Wolanów Ośrodek Zdrowia” Długość linii oświetlenia objęta opracowaniem 1219m.
-Montaż wysięgników na słupach W=2 , kąt nachylenia 10° - szt. 37
-Montaż opraw oświetleniowych LED 81W , II kl. ochronności
IP66 , dwukomorowe , z ochroną przed przepięciami 10kV - kpl. 37
-Montaż bezpiecznika napowietrznego SV 19.25 z wkładką bezpiecznikową Bi-Wts 6A. - szt. 37
-Montaż odgromników i uziemienia na słupie nr 1, 8 (obw.1), 4, 5, 12, 13, 7 (obw.2) ograniczniki przepięć SE 30.166 - szt. 7
-Demontaż istniejących opraw oświetleniowych z wysięgnikami - szt. 37

Zakres projektowanej inwestycji w m-ci Sławno zasilanie ze St.tr.”Sławno 6” Długość linii oświetlenia objęta opracowaniem 1107m.
-Montaż opraw oświetleniowych LED 81W , II kl. ochronności
IP66 , dwukomorowe , z ochroną przed przepięciami 10kV - kpl. 28
-Demontaż istniejących opraw oświetleniowych - szt. 28

Zakres projektowanej inwestycji w m-ci Strzałków zasilanie ze St.tr.”Strzałków Pom” Długość linii oświetlenia objęta opracowaniem 799m.
-Montaż wysięgników na słupach W=2m , kąt nachylenia 10° - szt. 23
-Montaż opraw oświetleniowych LED 81W , II kl. Ochronności IP66 , dwukomorowe , z ochroną przed przepięciami 10kV - kpl. 23
-Montaż bezpiecznika napowietrznego SV 19.25 z wkładką bezpiecznikową Bi-Wts 6 A. - szt. 23
-Montaż odgromników i uziemienia na słupie nr 7 (obw.2), 8, 16 (obw.3), na Stacji transf. ograniczniki przepięć SE 30.166 - szt. 5
-Demontaż istniejących opraw oświetleniowych z wysięgnikami - szt. 23

Zakres projektowanej inwestycji w m-ci Ślepowron zasilanie ze St.tr.”Sławno 3” Długość linii oświetlenia objęta opracowaniem 561m
-Montaż opraw oświetleniowych LED 81W , II kl. Ochronności IP66 , dwukomorowe , z ochroną przed przepięciami 10kV - kpl. 12
-Demontaż istniejących opraw oświetleniowych - szt. 12


Zamówienie realizowane jest przy udziale środków pochodzących z budżetu Województwa Mazowieckiego w ramach ,,Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Adaptacji do Zmian Klimatu”- ,,Mazowsze dla klimatu 2022”.
szczegółowy opis w SWZ i zalacznikach

4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

71355200-3 - Wykonywanie badań

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający wszczął postępowanie w dniu 23.08.2022 r. poprzez publikację ogłoszenia w UZP oraz zamieszczenie SWZ wraz z załącznikami na platformie zakupowej Zamawiającego.
W dniu 01.09.2022 r. o godzinie 13:30 upłynął termin składania ofert, o godzinie 13:45 nastąpiło otwarcie ofert. W przedmiotowym postępowaniu wpłynęły trzy oferty. Po otwarciu ofert Zamawiający zauważył, że na platformie zamieszczone są nieprawidłowe dokumenty (załączniki)- błędna nazwa zadania oraz treść umowy.
Zgodnie z art. 280 ustawy Pzp od dnia zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych Zamawiający zapewnia, na stronie prowadzonego postępowania bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do:
1) SWZ - w przypadkach, o których mowa w art. 275 pkt 1 i 2,
- nie krócej niż do dnia udzielenia zamówienia.
Zamawiający nie zamieścił prawidłowych załączników do prowadzonego postępowania. Zamawiający podjął decyzję o unieważnieniu postępowania na podstawie art. 255 pkt 6 ustawy Pzp zgodnie z którym Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli postępowanie obarczone jest niemożliwą do usunięcia wadą uniemożliwiającą zawarcie niepodlegającej unieważnieniu umowy w sprawie zamówienia publicznego.
2022-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy