Usługa przeprowadzenia warsztatów dla studentów Wydziału Chemicznego Politechniki Łódzkiej w ramach Projektu Zintegrowany Program Politechniki Łódzkiej – edycja II
Politechnika Łódzka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00334882
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-06 11:25
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7270021895
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
5 przyznanych
Piotr SuderSiepraw, PL
11 600 PLNPrzemysław MielczarekWieliczka, PL
11 600 PLNJerzy SilberringKraków, PL
11 600 PLNPiotr SuderSiepraw, PL
11 600 PLNPrzemysław MielczarekWieliczka, PL
11 600 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.