BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEJ, NIEODPŁATNEJ TĘŻNI SOLANKOWEJ W BUKOWNIE DOSTOSOWANEJ DO POTRZEB SENIORÓW ORAZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
GMINA BUKOWNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00335329
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00335329/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 13:00
- Lokalizacja
- Bukowno, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef0b464d-1fad-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 6371998065
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00335329 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEJ, NIEODPŁATNEJ TĘŻNI SOLANKOWEJ W BUKOWNIE DOSTOSOWANEJ DO POTRZEB SENIORÓW ORAZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BUKOWNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Miejski w Bukownie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276257481
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kolejowa 16
1.5.2.) Miejscowość: Bukowno
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-332
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@umbukowno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.umbukowno.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/gmina-bukowno1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEJ, NIEODPŁATNEJ TĘŻNI SOLANKOWEJ W BUKOWNIE DOSTOSOWANEJ DO POTRZEB SENIORÓW ORAZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef0b464d-1fad-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335329
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00029718/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 Budowa ogólnodostępnej, nieodpłatnej tężni solankowej w Bukownie dostosowanej do potrzeb seniorów oraz osób z niepełnostrawnościami
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00313231/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PP.7013.2.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
BUDOWA OGÓLNODOSTĘPNEJ, NIEODPŁATNEJ TĘŻNI SOLANKOWEJ W BUKOWNIE DOSTOSOWANEJ DO POTRZEB SENIORÓW ORAZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI
1.2. Wykonanie robót, obejmować będzie m.in.:
- Budowa tężni solankowej jako konstrukcji drewnianej posadowionej na płycie żelbetowej;
- Utwardzenie terenu nawierzchnią z kostki granitowej;
- Montaż ławek oraz koszy na śmieci;
- Wykonanie instalacji solankowej;
- Wykonanie instalacji elektrycznej;
- Wykonanie instalacji oświetleniowej;
- Wykonanie oświetlenia konstrukcji tężni.
1.3. Parametry techniczne tężni
- powierzchnia zabudowy tężni – 28,6 m2
- wysokość tężni w kalenicy – 5,17 m2
- kubatura – 9,56 m3
- szerokość – 5,82 m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232410-9 - Roboty w zakresie kanalizacji ściekowej
45232400-6 - Roboty budowlane w zakresie kanałów ściekowych
45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |