Budowa ogólnodostępnego miejsca rekreacyjnego przy ul. Szkolnej w Pietrzykowicach

GMINA ŁODYGOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00335350
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00335350/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-06 13:03
Lokalizacja
Łodygowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2cb86932-099a-11ed-8000-d680d39e541a
Identyfikator
5532450019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlaneRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychRoboty budowlane w zakresie altan

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00335350 z dnia 2022-09-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa ogólnodostępnego miejsca rekreacyjnego
przy ul. Szkolnej w Pietrzykowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁODYGOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182657

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piłsudskiego 75

1.5.2.) Miejscowość: Łodygowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-325

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338630500

1.5.8.) Numer faksu: +48338630501

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@lodygowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lodygowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/44e8c725-3010-4730-a50e-0424a18f1dec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa ogólnodostępnego miejsca rekreacyjnego
przy ul. Szkolnej w Pietrzykowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2cb86932-099a-11ed-8000-d680d39e541a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335350

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00032885/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Budowa ogólnodostępnego miejsca rekreacyjnego przy ul. Szkolnej w Pietrzykowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00272477/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RIP.271.11.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 115368,05 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przebudowa istniejącego budynku gospodarczego oraz budowa wiaty rekreacyjnej przylegającej do boku budynku. Prace rozbiórkowe, izolacja ścian, rynny i rury spustowe, tynk zewnętrzny, dach, montaż okien i drzwi, instalacja elektryczna, nawierzchnia z kostki brukowej.
Podstawowe parametry wiaty: długość: 5,50 m, szerokość: 4,55 m, wysokość: 4,85 m.
Powierzchnia budynku 34,22 m2-istniejąca, bez zmian, długość:7,44 m-istniejąca, bez zmian, szerokość:4,60 m-istniejąca, bez zmian, wysokość:4,85 m-istniejąca, bez zmian.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Brak ofert
2022-09-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane