Zimowe utrzymanie dróg powiatowych, chodników i ścieżek rowerowych na terenie Powiatu Toruńskiego
Powiatowy Zarząd Dróg w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00335546
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-06 13:35
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9562086885
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeń
Wykonawcy
7 przyznanych
SAMBOR FILARSKIZębowo 104, PL
108 000 PLNSAMBOR FILARSKIZębowo 104, PL
108 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
70 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
70 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
70 000 PLNSTANISŁAW KACZMARSKIChełmża, PL
108 000 PLNTRANSBRUK BARCZYŃSCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPigża, PL
14 252,55 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.