Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-19
Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00335574
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00335574/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 13:39
- Lokalizacja
- Lidzbark Warmiński, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4bd33236-0e5e-11ed-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 7431641641
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00335574 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-19
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Opieki Zdrowotnej w Lidzbarku Warmińskim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000308459
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 37
1.5.2.) Miejscowość: Lidzbark Warmiński
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-100
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zozlw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zozlw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.zozlw.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek COVID-192.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4bd33236-0e5e-11ed-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335574
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00092662/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiekszenia łóżek Covid-19
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00282368/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZOZ.V.260-77/ZP/22
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach postępowania pn. „Dostosowanie Szpitala Powiatowego w Lidzbarku Warmińskim w celu zwiększenia liczby łóżek Covid-19” w zakresie wykonania kompleksowych prac budowlanych, sanitarnych i elektrycznych mających na celu adaptację nieużytkowanych pomieszczeń przyziemia (niskiego parteru) Szpitala na gabinety poradni specjalistycznych i pomieszczenia pomocnicze dla personelu zatrudnionego w szpitalu oraz na wykonaniu śluzy szatniowo-umywalkowej i innych prac remontowych przy nowo tworzonym odcinku pielęgniarskim dla zapewnienia prawidłowej, zgodnej z zasadami epidemiologii pracy personelu medycznego przy udzielaniu świadczeń medycznych pacjentom zakażonym Sars-CoV-2.
Szczegółowy zakres prac do wykonania obejmuje: załącznik nr 1 do SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), załącznik nr 2 do SWZ - dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót oraz załącznik nr 3 do SWZ - projekt umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45215120-4 - Roboty budowlane w zakresie specjalnych budynków medycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego, tj. pisemnie w dniu 30.08.2022 r. poinformował Zamawiającego o rezygnacji z zawarcia umowy.| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |