Zagospodarowaniem terenu - ECO Relax SPACE” w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa placu zabaw przy ZSP Golasowice
URZĄD GMINY PAWŁOWICE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00335989
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00335989/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 14:55
- Lokalizacja
- Pawłowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a51997ef-221c-11ed-9071-8637ea33a6f9
- Identyfikator
- 6331093926
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00335989 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowaniem terenu - ECO Relax SPACE” w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa placu zabaw przy ZSP Golasowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY PAWŁOWICE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000542764
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 60
1.5.2.) Miejscowość: Pawłowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-250
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@pawlowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pawlowice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-zp.pawlowice.p1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowaniem terenu - ECO Relax SPACE” w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa placu zabaw przy ZSP Golasowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a51997ef-221c-11ed-9071-8637ea33a6f9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00335989
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00014325/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Zagospodarowaniem terenu - ECO Relax SPACE” w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa placu zabaw przy ZSP Golasowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00314760/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.29.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 332633,72 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 76014,47 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1. Przedmiot zamówienia Zagospodarowaniem terenu - ECO Relax SPACE” w ramach zadania budżetowego pn.: „Przebudowa placu zabaw przy ZSP Golasowice
1.2. Zakres prac obejmuje:
a) prace ziemne,
b) wykonanie chodnika o nawierzchni z kostki brukowej na podbudowie kamiennej,
c) zabudowa wyposażenia: ławki i leżaki
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |