Rozb wraz z modern energetyczną bud admin-biur zlok przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie-zagospodarowanie terenu przyległego od str zach i półn, .

Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00442681
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00442681/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-08-02 11:08
Lokalizacja
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6dd21f6d-736e-48b0-bdd5-dca4fdc37b07
Identyfikator
7392974001
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie biurowców

Wykonawcy

1 przyznane

Przedsiębiorstwo Budowlane Przem-Bud Przemysław SzkudelskiStawiguda, PL · lot 0
1 970 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00442681 z dnia 2024-08-02

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozb wraz z modern energetyczną bud admin-biur zlok przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie-zagospodarowanie terenu przyległego od str zach i półn, .

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510751250

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pstrowskiego 28b

1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-602

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdw.olsztyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdw.olsztyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdw-olsztyn.logintrade.net/zapytania_email,169178,84e9033503492d6951ee2c3631ed0915.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozb wraz z modern energetyczną bud admin-biur zlok przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie-zagospodarowanie terenu przyległego od str zach i półn, .

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6dd21f6d-736e-48b0-bdd5-dca4fdc37b07

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442681

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-02

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Niniejsze zamówienie zostało uwzględnione w zakresie zamówień podobnych zamówienia publicznego nr ZDW/NZP.EZB/TP-2.1/3220/103/2024/7: Hydroizolacja oraz termoizolacja zewnętrznej ściany fundamentowej bryły „B” budynku, wraz z zagospodarowaniem terenu przyległego od strony zachodniej, w ramach inwestycji pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie Etap VI: Roboty budowlane planowane do wykonania w 2024 roku”.

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-b2529370-fbe6-11ee-b016-82aaee56c84c

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZDW/NZP.EZB/WR-2.214.1.7-305.1-TP-2.1.103.24/3220/141/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane planowane do wykonania w 2024 roku
w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b
w Olsztynie”, polegające na zagospodarowaniu terenu przyległego od strony zachodniej
i północnej, w podziale na poniższe zakresy:
Zakres 1 - zagospodarowanie terenu przyległego od strony zachodniej bryły „A” budynku
Zakres 2 - zagospodarowanie terenu przyległego od strony zachodniej i północnej bryły „B” budynku;
Zakres 3 - zagospodarowanie terenu przyległego od strony zachodniej - przebudowa wiaty rowerowej
Powyższy zakres robót odpowiada opisowi przedmiotu zamówienia podobnego i jest zgodny z Opisem Przedmiotu Zamówienia podstawowego, obejmującego wykonanie hydroizolacji oraz termoizolacja zewnętrznej ściany fundamentowej bryły „B” budynku wraz
z zagospodarowaniem terenu przyległego od strony zachodniej.
Wartość szacunkowa zamówienia podobnego została ujęta w wartości szacunkowej do zamówienia podstawowego.
Wykonanie ww. robót jest kontynuacją części globalnego zamierzenia budowlanego jakim jest „Rozbudowa wraz z modernizacją energetyczną budynku administracyjno-biurowego zlokalizowanego przy ul. Pstrowskiego 28 b w Olsztynie”.
Wykonawca zapewni nie gorszy standard wykonania zamówienia podobnego niż podstawowego. Udzielone zamówienie będzie realizowane na zasadach umowy podstawowej oraz SIWZ. Wykonawca zaakceptuje istotne warunki dotychczasowej umowy, jak również strony w wyniku negocjacji uzgodnią termin i cenę wykonania takiego zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45213150-9 - Roboty budowlane w zakresie biurowców

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1970000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowlane Przem-Bud Przemysław Szkudelski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON Nr: 280119391; NIP Nr: 845-180-62-35

7.3.3) Ulica: Tomaszkowo, ul. Strzelca 36

7.3.4) Miejscowość: Stawiguda

7.3.5) Kod pocztowy: 11-034

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-07-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1970000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 131 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-08-02 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane