Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu .... -2-gie postępowanie
GMINA KOŚCIELISKO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336116
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00336116/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-06 15:38
- Lokalizacja
- Kościelisko, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c72eb053-f462-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7361699456
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336116 z dnia 2022-09-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu .... -2-gie postępowanie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KOŚCIELISKO
1.3.) Oddział zamawiającego: Referat Inwestycji, Zamówień Publicznych, Utrzymania Dróg i Gospodarki Komunalnej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892305
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nędzy Kubińca 101
1.5.2.) Miejscowość: Kościelisko
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-511
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminakoscielisko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakoscielisko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa ronda Dzianisz - architektoniczno-krajobrazowe zagospodarowanie dawnej pętli autobusowej w Dzianiszu .... -2-gie postępowanie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c72eb053-f462-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336116
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003236/11/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu Krajobraz - wspólna wartość pogranicza polsko- słowackiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajobraz - wspólna wartość pogranicza polsko-słowackiego2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00136750/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.12.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na wykonaniu przebudowy ronda w Dzianiszu polegające na architektoniczno-krajobrazowym zagospodarowaniu dawnej pętli autobusowej na teren rekreacyjny z obiektami małej architektury służącymi rekreacji codziennej i utrzymaniu porządku oraz związanymi z obsługą ruchu pasażerskiego, rowerowego i pieszego oraz zielenią.
Korzystając z prawa opcji Zamawiający określa maksymalną wielkość przedmiotu zamówienia, która składać się będzie z:
1. Gwarantowanej części zamówienia, w zakres której wchodzi:
1.1. Kompleksowa obsługa geodezyjna, łącznie z wykonaniem inwentaryzacji powykonawczej.
1.2. Przebudowa ronda obejmująca:
Roboty rozbiórkowe
Roboty ziemne – korytowanie, profilowanie i zagęszczenie podłoża,
Wymiana elementów kanalizacji burzowej,
Wykonanie podbudowy z kruszywa,
Wykonanie nawierzchni z kostki brukowej,
Wykonanie plantowania, humusowania powierzchni oraz nawierzchni trawiastej z częściowym ułożeniem chodnika o nawierzchni kamienno-trawiastej.
Wykonanie i montaż wiaty przystankowej wraz z wyposażeniem w postaci elementów plastycznych (dwustronna tablica informacyjna, tablica z modelem przestrzennym Tatr Zachodnich z podpisami w języku Braille’a, tablica z logo Gminy Kościelisko i motywem dekoracyjnym – z przygotowaniem koncepcji zawartości wyposażenia i merytorycznym opracowaniem treści)
Wykonanie i montaż tablicy – puzzle obrotowe ze zdjęciami Tatr Zachodnich i Pogórza Gubałowskiego,
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „motyl” wraz z instrukcją obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „biegacz” wraz z instrukcja obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „twister” wraz z instrukcją obsługi
Przygotowanie do montażu i montaż 2 szt. ławek z oparciem,
Przygotowanie do montażu i montaż 2 szt. koszy na śmieci,
Przygotowanie do montażu i montaż stojaka na rowery
Przygotowanie do montażu i montaż gry planszowej (stół oraz 4 siedziska) – „szachy” lub „chińczyk”
Nasadzenie zieleni z gatunków roślinności rodzimej.
1.3. Dokonanie niezbędnych zgłoszeń i uzgodnień z zarządcami sieci,
1.4. Wykonanie tymczasowej organizacja ruchu na czas prowadzenia robót,
1.5. Niezbędne próby technologiczne,
1.6. Sporządzenie kosztorysu powykonawczego robót.
2. Części zamówienia objęta prawem opcji, która swoim zakresem przewiduje wykonanie:
2.1. Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wyciskanie siedząc” wraz z instrukcją obsługi.
2.2. Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wioślarz” wraz z instrukcją obsługi.
2.3. Przygotowanie do montażu i montaż urządzenia siłowni zewnętrznej – „wahadło” wraz z instrukcją obsługi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 247487,23 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 247487,23 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 247487,23 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Usługowo Budowlana BAFIA Karolina Bafia
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7361624174
7.3.3) Ulica: Suche 45
7.3.4) Miejscowość: Suche
7.3.5) Kod pocztowy: 34-520
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-09-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 247487,23 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 83 dni
| 2022-09-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |