Kompleksowa termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Łubnianach - oddział Kolanowice
GMINA ŁUBNIANY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336221
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00336221/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 07:11
- Lokalizacja
- Łubniany, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-12191f8e-13c3-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 9910344913
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336221 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Łubnianach - oddział Kolanowice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA ŁUBNIANY
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413142
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Opolska 104
1.5.2.) Miejscowość: Łubniany
1.5.3.) Kod pocztowy: 46-024
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@lubniany.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lubniany.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lubniany1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Kompleksowa termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Łubnianach - oddział Kolanowice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-12191f8e-13c3-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336221
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026162/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Kompleksowa termomodernizacja budynku ZOZ Jełowa i Przedszkola Kolanowice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie współfinansowane z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2014-2020, w ramach poddziałania – Efektywność energetyczna w budynkach publicznych Aglomeracji Opolskiej2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00291220/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RB.ZP.271.11.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa termomodernizacja budynku Przedszkola Publicznego w Łubnianach - oddział Kolanowice w ramach projektu pn.: ,,Kompleksowa termomodernizacja budynku Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Jełowej oraz budynku Przedszkola Publicznego w Łubnianach - oddział Kolanowice”
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ.
3. Mając na uwadze zakres wykonywanych robót, Zamawiający uwzględnił
w dokumentacji projektowej wymagania zawarte w art. 100 ustawy p.z.p,
tj. dotyczące dostępności dla wszystkich użytkowników, a w szczególności osób niepełnosprawnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do upływu terminu składania ofert tj. do 19.08.2022 r. do godziny 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |