Remont i przebudowa zbiorników na wodę technologiczną kompleksu budynków R2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
Narodowe Centrum Badań Jądrowych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336312
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00336312/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 08:12
- Lokalizacja
- Otwock, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2336f22a-fdc9-11ec-8000-d680d39e541a
- Identyfikator
- 5320100125
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336312 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont i przebudowa zbiorników na wodę technologiczną kompleksu budynków R2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Narodowe Centrum Badań Jądrowych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001024043
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Andrzeja Sołtana 7
1.5.2.) Miejscowość: Otwock
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-400
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ncbj.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ncbj.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ncbj; www.ncbj.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
instytut badawczy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont i przebudowa zbiorników na wodę technologiczną kompleksu budynków R2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2336f22a-fdc9-11ec-8000-d680d39e541a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336312
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00245437/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.270.42.2022
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Remont i przebudowa zbiorników na wodę technologiczną kompleksu budynków R2 na terenie Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku” .
2. Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania zamówienia na zasadach i warunkach określonych w projektowanych postanowieniach umowy znajdujących się w Tomie II do SWZ.
3. Roboty będą prowadzone przy czynnym obiekcie NCBJ Świerk. W czasie prowadzenia robót Wykonawca jest zobowiązany zapewnić bezkolizyjne funkcjonowanie pozostałej części instytutu. 4. Zamawiający przewiduje możliwość udzielenia dotychczasowemu wykonawcy robót budowlanych zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych, zgodnych z przedmiotem zamówienia podstawowego o wartości niż większej niż 50% zamówienia podstawowego.
5. Miejsce realizacji zamówienia: Narodowe Centrum Badań Jądrowych ul. A. Sołtana 7, 05-400 Otwock. Przedmiot zamówienia jest realizowany na terenie zamkniętym, gdzie wymagane jest posiadanie przepustek zezwalających na przebywanie pracowników i pojazdów. Wykonawca jest zobowiązany do uzyskania takich przepustek po złożeniu list pracowników i pojazdów. Praca na obiekcie może odbywać się w dniach roboczych (od poniedziałku do piątku) od godziny 7.00 do godziny 16.00. Istnieje możliwość przedłużenia czasu pracy w dni powszednie po uzyskaniu zgody.
6. Ponadto miejscem realizacji prac jest wydzielony teren nadzorowany i kontrolowany, w którego wchodzi kompleks budynków oznaczonych jako R2, stanowiących badawczy reaktor atomowy Maria. Teren Robót znajduje się w części A kompleksu R2, tj. w budynku głównym. Biorąc pod uwagę, że jest to teren nadzorowany i kontrolowany prace w objecie możliwe są jedynie po uzyskaniu przez Wykonawcę i jego pracowników paszportów dozymetrycznych, aktualnych badań lekarskich z adnotacją o braku przeciwskazań do pracy w środowisku jonizującym i po odbyciu wewnętrznego szkolenia oraz pod nadzorem NCBJ.
7. Pracownicy biorący udział w pracach związanych z usuwaniem z podłoża istniejących powłok oraz demontażach rurociągów muszą mieć aktualne badania lekarskie dopuszczające do pracy
w narażeniu na promieniowanie jonizujące oraz posiadać paszporty dozymetryczne zgodnie z zapisami w Instrukcji Wytyczne dla podmiotów zewnętrznych wykonujących prace na terenach kontrolowanych i nadzorowanych w NCBJ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej)
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |