Remont mostu drogowego nr JNI 01018263 przez rzekę Piwonia w ciągu drogi powiatowej nr 1228L w miejscowości Zbulitów Duży.

Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00336395
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00336395/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-07 08:46
Lokalizacja
Radzyń Podlaski, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d56146e3-1891-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5381605279
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnejRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336395 z dnia 2022-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont mostu drogowego nr JNI 01018263 przez rzekę Piwonia w ciągu drogi powiatowej nr 1228L w miejscowości Zbulitów Duży.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Radzyński Zarząd Dróg Powiatowych

1.3.) Oddział zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Radzyniu Podlaskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 030238669

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 100

1.5.2.) Miejscowość: Radzyń Podlaski

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.7.) Numer telefonu: 833529953

1.5.8.) Numer faksu: 833529956

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.zdp.radzyn@pra.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

zdpradzynpodlaski.bip.lubelskie.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont mostu drogowego nr JNI 01018263 przez rzekę Piwonia w ciągu drogi powiatowej nr 1228L w miejscowości Zbulitów Duży.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d56146e3-1891-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336395

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PRD𝙧.360.01.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 510000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont mostu drogowego nr JNI01018263 przez rzekę Piwonia w ciągu drogi powiatowej nr 1228L w miejscowości Zbulitów Duzy

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45221000-2 - Roboty budowlane w zakresie budowy mostów i tuneli, szybów i kolei podziemnej

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
2022-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane