Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego obniżenia zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie

Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00336524
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00336524/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-07 09:27
Lokalizacja
Wejherowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b2268dc7-0cad-11ed-9a86-f6f4c648a056
Identyfikator
192985797
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty izolacyjneRoboty budowlaneRoboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskieRoboty instalacyjne elektryczneRoboty malarskieRoboty w zakresie okładaniaRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie burzenia, roboty ziemneRoboty w zakresie okładziny tynkowejNakładanie powierzchni kryjącychRoboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistyczeRoboty rozbiórkoweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336524 z dnia 2022-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego obniżenia zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych

1.3.) Oddział zamawiającego: WZNK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 192985797

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Jana III Sobieskiego 251, 84-200 Wejherowo

1.5.2.) Miejscowość: Wejherowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-200

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@wznk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.wznk.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://wznk.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego obniżenia zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b2268dc7-0cad-11ed-9a86-f6f4c648a056

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336524

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00024574/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Kompleksowa termomodernizacja budynku komunalnego zlokalizowanego przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00277367/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.5.RB.TPBN.AF.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Kompleksowej termomodernizacji budynku komunalnego w Wejherowie w celu znaczącego obniżenia zapotrzebowania energetycznego - budynek zlokalizowany przy ul. Iwaszkiewicza 27 w Wejherowie.
2. Przedmiotowe postępowanie nie jest podzielone na części.
3. Przedmiot zamówienia obejmuje:
- docieplenie stropodachu płaskiego
- docieplenie ścian zewnętrznych nadziemnych budynku,
- wymianie wszystkich okien na stolarkę okienną PCV energooszczędną wraz z montażem nawiewników okiennych lub podokiennych,
- wymianę drzwi zewnętrznych na stolarkę PCV energooszczędną ,
- wymianę drzwi między mieszkaniami a klatką schodową na energooszczędną,
- wykonanie elewacji,
- wymianie pokrycia dachowego,
- montaż zadaszenia nad wejściem do budynku,
- instalacji centralnego ogrzewania, instalacji zimnej i ciepłej wody użytkowej, wymiana grzejników,
- wymianie skrzynki energetycznej ,
- wymianie balustrad przy wejściach do budynków,
- konserwację elementów stalowych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45320000-6 - Roboty izolacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45442100-8 - Roboty malarskie

45262650-2 - Roboty w zakresie okładania

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących

45260000-7 - Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi: „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91800,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 778890,00 PLN

2022-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane