Usługa cateringu dla uczestników szkoleń organizowanych przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego na terenie województwa małopolskiego
MAŁOPOLSKI OŚRODEK DORADZTWA ROLNICZEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336687
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-07 10:14
- Lokalizacja
- Karniowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5130197883
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi podawania posiłków
Wykonawcy
18 przyznanych
JOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
18 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
24 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
30 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
60 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
32 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
33 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
33 600 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
20 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
28 420 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
26 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
20 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
14 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
33 600 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
10 800 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
48 000 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
14 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
26 400 PLNJOANNA JABŁOŃSKANAWOJOWA, PL
10 800 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.