Utworzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami, w budynku zlokalizowanym w miejscowości Krynki w formule zaprojektuj i wybuduj
POWIAT SOKÓLSKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336740
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00336740/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 10:23
- Lokalizacja
- Sokółka, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ee083ed5-1819-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 5451816373
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336740 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Utworzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami, w budynku zlokalizowanym w miejscowości Krynki w formule zaprojektuj i wybuduj
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT SOKÓLSKI
1.3.) Oddział zamawiającego: ZARZĄD POWIATU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658628
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 8
1.5.2.) Miejscowość: Sokółka
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-100
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.7.) Numer telefonu: 857110876
1.5.8.) Numer faksu: 857112008
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@sokolka-powiat.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sokolka-powiat.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utworzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami, w budynku zlokalizowanym w miejscowości Krynki w formule zaprojektuj i wybuduj2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ee083ed5-1819-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336740
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00026375/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Utworzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami w budynku zlokalizowanym w Krynkach w formule zaprojektuj i wybuduj
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00299130/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
z art. 305 pkt 2 ustawy prawo zamówień publicznych wynika, że Zamawiający może udzielić zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki, jeżeli w postępowaniu prowadzonym uprzednio w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty albo wszystkie oferty zostały odrzucone na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2 lub 5 ustawy Pzp, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione. Zamawiający w dniu 08 sierpnia 2022 r. unieważnił postępowanie oznaczone sygnaturą OR-IV.272.44.2022.DM, ID postępowania c964ec6c-ac54-46cf-9321-3a95e8085d57, którego przedmiotem było utworzenie dwóch mieszkań chronionych dla osób z niepełnosprawnościami, w budynku zlokalizowanym w miejscowości Krynki w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp, ze względu na fakt, iż w ramach prowadzonego postępowania, do upływu wyznaczonego terminu składania ofert, tj. do dnia 05 sierpnia 2022 r., do godziny 10.00, nie została złożona żadna oferta.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR-IV.272.51.2022.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1297560,98 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest sporządzenie dokumentacji projektowo kosztorysowej, a następnie, w oparciu o
zatwierdzoną dokumentację realizacja robót budowlanych polegających na wykonaniu remontu i częściowej przebudowie
istniejącego budynku przy ul. Grodzieńskiej 44b w Krynkach. W skład zamówienia wchodzi sporządzenie projektu
budowlanego, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do dokonania zgłoszenia wykonania robót budowlanych, względnie
uzyskanie pozwolenia na budowę (jeżeli będzie wymagane), sporządzenie projektów wykonawczych, specyfikacji
technicznych wykonania robót budowlanych, a następnie realizacja robót budowlanych na podstawie tych projektów. W
wyniku, których ma zostać przebudowany (zaadaptowany) istniejący budynek do potrzeb dwóch mieszkań chronionych:
mieszkania chronionego treningowego – na parterze budynku oraz mieszkania chronionego wspieranego – na poddaszu
budynku.
2. Przedmiotowy obiekt znajduje się przy ul. Grodzieńskiej 44b w Krynkach.
3. Zamówienie obejmuje zrealizowanie zamówienia, w systemie „zaprojektuj wybuduj” polegającego na :
1) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej, w tym sporządzenie projektu budowlanego, przygotowanie
dokumentacji niezbędnej do dokonania zgłoszenia wykonania robót budowlanych, względnie uzyskanie pozwolenia na
budowę (jeżeli będzie wymagane), sporządzenie projektów wykonawczych, specyfikacji technicznych wykonania robót
budowlanych,
2) realizacja robót budowlanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, w wyniku, których ma zostać
przebudowany (zaadaptowany) istniejący budynek do potrzeb dwóch mieszkań chronionych: mieszkania chronionego
treningowego – na parterze budynku oraz mieszkania chronionego wspieranego – na poddaszu budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45215200-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych opieki społecznej
45211200-1 - Roboty budowlane w zakresie domów dla osób wymagających wsparcia
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45262520-2 - Roboty murowe
45261200-6 - Wykonywanie pokryć dachowych i malowanie dachów
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45442100-8 - Roboty malarskie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1782700,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1782700,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1782700,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.P.H.U. Elektor Janusz Jackiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5451487099
7.3.3) Ulica: Bogusze 58
7.3.4) Miejscowość: Sokółka
7.3.5) Kod pocztowy: 16-100
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
branża elektryczna
branża sanitarna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-08-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1782700,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 130 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |