Szkolenia zamknięte z zakresu administracyjnych aspektów funkcjonowania Uczelni oraz podnoszące kompetencje kadry zarządzającej i administracyjnej Wydziału Nauk Społecznych.
Uniwersytet Śląski w Katowicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336756
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-07 10:27
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6340197134
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkoleniowe
Wykonawcy
3 przyznane
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
12 544 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
12 544 PLNZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
7824 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.