Modernizacja toalet i łazienek wraz z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w siedzibie Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Oddział Regionalny w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336786
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00336786/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 10:34
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b43dec6e-ec92-11ec-9a86-f6f4c648a056
- Identyfikator
- 5261933940
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336786 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja toalet i łazienek wraz z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w siedzibie Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Oddział Regionalny w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01061308300075
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: gen. Jana Henryka Dąbrowskiego 4
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 56/619-83-07
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kujawsko_pomorski@arimr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/arimr
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - agencja wykonawcza
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowa osoba prawna - agencja płatnicza
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja toalet i łazienek wraz z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w siedzibie Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b43dec6e-ec92-11ec-9a86-f6f4c648a056
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336786
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00210868/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BOR02.2619.04.2022.BL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 291322,09 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest modernizacja 11 sztuk toalet i łazienek wraz z modernizacją sieci wodno-kanalizacyjnej w siedzibie Oddziału Regionalnego ARiMR w Toruniu, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia i warunkami jego realizacji opisanymi w Specyfikacji Warunków Zamówienia oraz załącznikach, w szczególności w Projekcie umowy, stanowiącym Załącznik Nr 2 do SWZ wraz z załącznikami:
a) Przedmiar robót budowlanych (Załącznik Nr 1 do Projektu umowy),
b) Specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych
(Załącznik Nr 2 do Projektu umowy).
2) Zamawiający informuje, że roboty budowlane będą odbywać się w czynnym budynku, w związku z czym miejsce wykonywania robót należy odpowiednio zabezpieczyć w ten sposób, aby wykonywane prace nie kolidowały z funkcjonowaniem Zamawiającego i nie stanowiły zagrożenia dla osób przebywających w obiekcie (m.in. pracowników i beneficjentów) w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.
3) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w Załączniku nr 2 do SWZ – Projekt umowy wraz z załącznikami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wybrany Wykonawca nie wniósł wymaganego zabezpieczenia należytego wykonania umowy (uchylił się od zawarcia umowy).SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 355431,81 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 357510,09 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |