Usługa polegająca na konserwacji i utrzymaniu urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2025 roku.

GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00009172
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00009172/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-07 11:09
Lokalizacja
Jarosław, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c2510bc6-6def-4f34-aaeb-568b06b58826
Identyfikator
7922031550
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

Wykonawcy

1 przyznane

JAROSŁAWSKIE PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄJarosław, PL · lot 0
400 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00009172 z dnia 2025-01-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługa polegająca na konserwacji i utrzymaniu urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2025 roku.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Jarosław

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Usługa polegająca na konserwacji i utrzymaniu urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław w 2025 roku.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c2510bc6-6def-4f34-aaeb-568b06b58826

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00009172

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00637347

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zgodnie z art. 7 ust 1, pkt 3 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym oraz art. 18 ust 1, pkt 1, 2 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. - Prawo energetyczne: konserwacja i utrzymanie urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych należy do zadań własnych gminy. Wydział Infrastruktury Drogowej proponuje powierzyć w 2025 roku wykonywanie tych usług Jarosławskiemu Przedsiębiorstwu Komunalnemu Sp. z o.o. które w zakresie swojej działalności wyszczególnione ma w/w czynności oraz posiada kadry i sprzęt do prowadzenia tych usług. Celem utworzenia spółki jest wykonywanie tego typu usług na zlecenie wyłącznie Gminy Miejskiej Jarosław. Spółka, mimo że powstała niedawno daje rękojmie należytego wykonania zamówienia, a statut tego podmiotu gwarantuje, że wszelki wypracowany przez Nią zysk powiększy majątek komunalny.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.17.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa polegająca na konserwacji i utrzymaniu urządzeń oświetlenia ulic, placów, dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Miejskiej Jarosław
w roku 2025

4.5.3.) Główny kod CPV: 50232100-1 - Usługi w zakresie konserwacji oświetlenia ulicznego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922297213

7.3.4) Miejscowość: Jarosław

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 400000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2025-01-01 do 2025-12-31
2025-01-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi