Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej położonej na działce o nr. geod. 1161 w obrębie Brzeziny, gmina Trzcianne o długości 585 m, w ramach zagospodarowania poscaleniowego

Powiat Moniecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2022/BZP 00336845
Numer ogłoszenia
2022/BZP 00336845/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2022-09-07 10:49
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9109e29a-1977-11ed-acbd-46d0480cd9c4
Identyfikator
5461392934
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2022/BZP 00336845 z dnia 2022-09-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej położonej na działce o nr. geod. 1161 w obrębie Brzeziny, gmina Trzcianne o długości 585 m, w ramach zagospodarowania poscaleniowego

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Moniecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658597

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Słowackiego 5 A

1.5.2.) Miejscowość: Mońki

1.5.3.) Kod pocztowy: 19-100

1.5.4.) Województwo: podlaskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@monki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.monki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://monki.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej położonej na działce o nr. geod. 1161 w obrębie Brzeziny, gmina Trzcianne o długości 585 m, w ramach zagospodarowania poscaleniowego

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9109e29a-1977-11ed-acbd-46d0480cd9c4

2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00336845

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00019042/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Przebudowa drogi wewnetrznej gminnej połozonej na działce o nr. geod.1161 w obrebie Brzeziny, gmina Trzcianne o długości 585 m, w ramach zagospodarowania poscaleniowego

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedmiot zamówienia będzie dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie, w ramach operacji: Scalanie gruntów wraz z zagospodarowaniem poscaleniowym obiektu ,,Brzeziny" w gminie Trzcianne

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00303620/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ASI.272.16.2022

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi wewnętrznej gminnej położonej na działce o nr. geod. 1161 w obrębie Brzeziny, gmina Trzcianne o długości 585 m, w ramach zagospodarowania poscaleniowego .
2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności następujące roboty budowlane:
1) Roboty pomiarowe i odtworzenie trasy w terenie;
2) Szkice geodezyjne wykonawcze jezdni: koryto, warstwy konstrukcyjne, przepusty pod koroną drogi
3) Usunięcie drzew i krzewów;
4) Roboty ziemne – wzmocnienie podłoża drogi geotkaniną separacyjno – wzmacniającą ;
5) Profilowanie i zagęszczenie podłoża wykonywane mechanicznie pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni,
6) Wykonanie poboczy żwirowych, grubość warstwy po zagęszczeniu 10 cm;
7) Wykonanie nawierzchni z mieszanki kruszyw CNR 0/31,5 i CBR min. 60 % gr. 20 cm;
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót określają:
1) wzór umowy – załącznik Nr 8 do SWZ,
2) dokumentacja projektowa uproszczona – załącznik Nr 9 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 2 ustawy Pzp złożono jedną ofertę:
KOP-TRANS Jan Chrostowski, Biodry 14, 18-420 Jedwabne NIP: PL 7181231757z ceną ofertową za realizację zamówienia – 429 435,74 zł brutto.
Na realizację przedmiotowego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć 268 016 zł brutto. W chwili obecnej Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do kwoty zaoferowanej w złożonej ofercie.
Zgodnie z art. 255 pkt 3 ustawy Pzp „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę , którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że Zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 429435,74 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 429435,74 PLN

2022-09-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane