Wykonanie zabezpieczeń zimowych schronień nietoperzy w wybranych obiektach zlokalizowanych w obszarze Natura 2000 Góry Bialskie i Grupa Śnieżnika PLH020016
Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska we Wrocławiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00336987
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2022-09-07 11:20
- Lokalizacja
- Wrocław, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8971747119
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi instalowania (z wyjątkiem oprogramowania komputerowego)
Wykonawcy
4 przyznane
WIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
49 200 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
36 900 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
36 900 PLNWIOLETA ŁUKASIEWICZJaśliska, PL
15 900 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.