Remont Wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329 R ul. Zadworze w m. Strzyżów
Gmina Strzyżów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2022/BZP 00337527
- Numer ogłoszenia
- 2022/BZP 00337527/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2022-09-07 13:12
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-debed2fa-1888-11ed-b950-8227d40187e8
- Identyfikator
- 8191562982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2022/BZP 00337527 z dnia 2022-09-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont Wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329 R ul. Zadworze w m. Strzyżów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przecławczyka
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strzyzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strzyzow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzyzow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont Wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329 R ul. Zadworze w m. Strzyżów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-debed2fa-1888-11ed-b950-8227d40187e8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00337527
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2022-09-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00064332/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 Remont wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329R ul Zadworze w m. Strzyżów
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2022/BZP 00300007/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.24.2022.TB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Remont Wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329 R ul. Zadworze w m.
Strzyżów”.
Zamówienie obejmuje remont wiaduktu drogowego nad linią kolejową Rzeszów –Jasło.
Zakres inwestycji obejmuje:
wykonanie rusztowań nad czynną linię kolejową o ogrodzeń zabezpieczających przed
rozpoczęciem robót remontowych;
− wykonaniu rozbiórki wyposażenia;
− wykonaniu rozbiórki pomostu drewnianego;
− wykonaniu rozbiórki dojazdów w części niezbędnej do remontu przyczółków;
− wykonanie zabezpieczenia istniejących sieci oraz nowo projektowanych poprzez
założenie rur osłonnych dwudzielnych;
− wykonaniu rozbiórki uszkodzonych części skrzydełek przyczółków;
− remont skrzydełek przyczółków oraz roboty naprawcze powierzchni betonowej podpór
zaprawami CCP;
− wykonaniu remontu elementów stalowych przęsła wiaduktu oraz części stalowych Przedmiotem zamówienia jest „Remont Wiaduktu drogowego w ciągu drogi gminnej Nr 1 12329 R ul. Zadworze w m.
Strzyżów”.
Zamówienie obejmuje remont wiaduktu drogowego nad linią kolejową Rzeszów –Jasło.
Zakres inwestycji obejmuje:
wykonanie rusztowań nad czynną linię kolejową o ogrodzeń zabezpieczających przed
rozpoczęciem robót remontowych;
− wykonaniu rozbiórki wyposażenia;
− wykonaniu rozbiórki pomostu drewnianego;
− wykonaniu rozbiórki dojazdów w części niezbędnej do remontu przyczółków;
− wykonanie zabezpieczenia istniejących sieci oraz nowo projektowanych poprzez
założenie rur osłonnych dwudzielnych;
− wykonaniu rozbiórki uszkodzonych części skrzydełek przyczółków;
− remont skrzydełek przyczółków oraz roboty naprawcze powierzchni betonowej podpór
zaprawami CCP;
− wykonaniu remontu elementów stalowych przęsła wiaduktu oraz części stalowych
podpór środkowych poprzez oczyszczenie konstrukcji stalowej i wykonanie
zabezpieczeń antykorozyjnych;
− wykonaniu remontu elementów drewnianych pomostu poprzez wymianę drewna na
nowe zabezpieczone antykorozyjnie;
− wykonaniu remontu wyposażenia pomostu;
− remoncie nawierzchni na dojazdach do wiaduktu;
− rekultywacji terenu.
Szczegółowy zakres robót ujęty został w niżej wymienionych dokumentach:
- projekt wykonawczy załącznik nr 7 do SWZ,
- przedmiar robót załącznik nr 8 do SWZ,
- Specyfikacja Techniczna Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych załącznik nr 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221111-3 - Roboty budowlane w zakresie mostów drogowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 315000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 895000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 315000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD PRODUKCYJNO USŁUGOWY LESZEK ŚLIWA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191218954
7.3.3) Ulica: RÓŻANKA 150
7.3.4) Miejscowość: GRODZISKO
7.3.5) Kod pocztowy: 38-102
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2022-09-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 315000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-11-15| 2022-09-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |